ECC Polska: pierwszy dzień za nami!
Przed chwilą zakończyliśmy rozgrywki w grupie B, w której naprzeciw siebie stanęli: CLG.eu, EloHell.net, MoscovFive oraz OceloteWorld. Mecze były naprawdę bardzo emocjonujące i sytuacja w grupie była napięta do ostatniego spotkania. Mimo wszystko udało się wyłonić dwie drużyny, które awansowały dalej i zmierzą się z Team Curse i SK Gaming w półfinałach. Jakie to zespoły? Zapraszamy do drugiej części wiadomości, tam wszystko się wyjaśni.
Pierwsze mecze to pojedynki CLG.eu z OceloteWorld oraz MoscovFive z EloHell.net. Spotkania padły łupem tych pierwszych i to oni zbliżyli się do awansu do drugiej fazy.

Druga runda to mecze zespołów, które wiodły prym w grupie B i dwóch ostatnich. W pojedynku, który pokazaliśmy w ESL.TV, CLG.eu wygrało z M5, zapewniając sobie wyjście z grupy. Drugie spotkanie padło łupem polskiej ekipy prowadzonej przez Shusheia, która wraz z M5 miała na koncie jedno zwycięstwo.

Ostatnia kolejka to walka o wszystko. CLG.eu udało się pokonać EloHell.net i z dorobkiem wszystkich zwycięstw okazało się dzisiaj murowanym faworytem do zwycięstwa w całym turnieju. Mecz pomiędzy M5 i OceloteWorld był bardzo emocjonujący. Udało się go wygrać chłopakom z Rosji, którzy do fazy pucharowej awansowali z drugiego miejsca.

Pary półfinałowe przedstawiają się więc następująco:

1. Team Curse vs MoscovFive

2. SK Gaming vs CLG.eu

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone chwile w pierwszym dniu European Challenger Circuit Polska. To jednak nie koniec emocji, jutro będą jeszcze większe. Zapraszamy Was do spędzenia niedzieli z nami, na pewno nie pożałujecie!
ziomsky, Saturday, 28/07/12 15:41
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed