ECC Polska: Mecze grupy A za nami
Przed chwilą zakończyły się wszystkie spotkania pierwszej grupy podczas European Challenger Circuit Polska. Zobaczyliśmy w niej pojedynki dwóch polskich drużyn. Nie możemy być jednak z nich zadowoleni, ponieważ nie udało się im przejść do fazy pucharowej. Dalej zagrają: Team Curse oraz SK Gaming. Jak wyglądały poszczególne spotkania? Zapraszamy do drugiej części wiadomości.
W pierwszej kolejce spotkań oglądaliśmy pojedynki: MYM vs Team Acer oraz Team Curse vs SK Gaming. Mecze padły łupem Acer i Curse i to właśnie te dwie drużyny przybliżyły się do wyjścia z grupy.

Druga runda, to zmagania wygranych i przegranych. W pierwszym Curse pokonało Acer, a drugie spotkanie to doskonała gra SK Gaming. Po drugiej rundzie awans zapewniła sobie ekipa Curse, niewiadomą było tylko, kto wyjdzie dalej: SK Gaming, czy Team Acer.

Trzecie spotkanie to właśnie pojedynek obu tych ekip. Po bardzo emocjonującym meczu, awans przypadł drużynie Ocelota! W drugim spotkaniu MYM zachowało honor, pokonując Team Curse.

Dokładne wyniki dostępne są tutaj. Po krótkiej przerwie zapraszamy do oglądania pojedynków w grupie B, w której zobaczymy: MoscovFive, CLG.eu, OceloteWorld oraz EloHell.net. Kolejne wielkie emocje przed nami!
ziomsky, Saturday, 28/07/12 09:54
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed