Finały European Challenger Circuit Polska
Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego wielkiego święta sportów elektronicznych. 28-29 lipca w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się wielki finał European Challenger Circuit Polska. Do Polski przyjadą najlepsi gracze League of Legends z całej Europy, którzy pojedynkować się będą o prymat na całym Starym Kontynencie. Wśród zagranicznych gigantów pojawią się trzy zespoły z naszego kraju. Brzmi ciekawie?
Finałowa ósemka została już wyłoniona, pozostaje już tylko czekać do 28 lipca, wtedy to rozpoczną się zawody. Łączna pula nagród w European Challenger Circuit Polska wynosi aż 40,000$. Sam ten fakt na pewno podniesie nam poziom rozgrywek, gdyż każdy z uczestników będzie chciał się pokusić o wygraną. Kogo zobaczymy w Warszawie? Jak przedstawia się podział na grupy? Zobaczcie to!

Grupa A
Curse.eu
Reason Gaming.Go4LoL
SK Gaming
Parszywa 5 Veggiego
Grupa B
clgaming.eu
Anexis eSports e.V. LoL
Gambit Gaming
Smart People

System rozgrywek European Challenger Circuit Polska jest bardzo prosty. Wszystkie mecze grupowe drużyny rozgrywać będą do jednej wygranej mapy (Best of One). Do fazy pucharowej awansują po dwie drużyny, które pojedynkować się będą w trybie Best of Three. Taki styl przyjął się w większości turniejów w League of Legends, dlatego uznaliśmy, że będzie on najlepszym jeżeli chodzi o nasze rozgrywki.

Jak widzicie do Warszawy zjadą się najlepsi z całej Europy. Nie zabraknie gwiazd, które wygrywały największe turnieje światowe. Faworytami są oczywiście dwie europejskie drużyny: clgaming.eu i SK Gaming oraz rosyjska potęga sceny League of Legends, MoscowFive.BenQ. Ostatnio jednak na międzynarodowej scenie bardzo dobrze radzą sobie polskie zespoły, dlatego mamy nadzieję, że będą one czarnymi końmi tychże zawodów i że któryś z nich stanie na najwyższym stopniu podium!

Harmonogram European Challenger Circuit PolskaFree Gaming Area

Podczas European Challenger Circuit Polska będzie do dyspozycji Free Gaming Area, w której każdy z odwiedzających będzie mógł usiąść i zagrać w League of Legends. Co dokładnie będzie się tam działo?

  • Gry w których będziecie mieli szanse powalczyć przeciwko pracownikom Riot Games.
  • Gry przeciwko profesjonalnym graczom (m.in. były zawodnik Fnatic Maciej "Shushei" Ratuszniak).
  • Losowanie gadżetów od RIOT Games

Śledźcie na bieżąco informacje pojawiające się na oficjalnej podstronie turnieju, która dostępna jest tutaj. Już teraz natomiast zapraszamy wszystkich do Warszawy, 28-29 lipca. Każdy może zostać częścią wielkiego święta, wystarczy tylko odrobinę chęci! Wszystkich, którzy są już pewni przyjazdu, zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na facebooku. Do miejsca, gdzie odbywać się będą zawody wstęp będzie oczywiście darmowy. My nie możemy się już doczekać, a Ty?
ziomsky, Friday, 20/07/12 06:03
 
comments (10)
 
 
bedzie jakies odznaczenie albo cos?
oczywiscie godzina nie podana bo po chuj
SK GAMING ♥
Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Godziny są podane w harmonogramie, jak się nie widzi godzin podanych takim dużym drukiem to ma się pretensje do całego świata. Radzę najpierw dobrze wszystko przeczytać a potem mieć pretensje.
Odznaczenia ma być : )
#2 nice
Ile wstęp?
wybieram się autem z Krakowa ktoś chętny się podpiąć? :)
@Finn
Bezpłatne z tego co wiem.
@Navv

Dzięki, sprawdziłem i wejścia tam gdzie będzie rozgrywany mecz będzie za darmo.
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed