Finaliści ECC z europejskich kwalifikacji
Poznaliśmy siedem zespołów, które zajmując wysokie pozycje w kwalifikacjach europejskich, wywalczyły sobie awans do turnieju European Challenger Circuit: Polska. Cieszy fakt, że w śród tych drużyn są dwie polskie ekipy - Absolute Legends oraz Meet Your Makers. To oznacza, że w stolicy w akcji zobaczymy łącznie trzy biało-czerwone zespoły.

European Challenger Circuit Polska

European Challenger Circuit zawita do Warszawy z prestiżowym turniejem w okresie wakacyjnym. Dokładnie 28 - 29 lipca odwiedzą nasz kraj najlepsze europejskie zespoły, aby walczyć o pulę nagród wartą 40,000$! Z eliminacji starego kontynentu awansowały następujące zespoły:

Parszywa 5 Veggiego
Reason Gaming.Go4LoL
Curse.eu
Gambit Gaming
SK Gaming
clgaming.eu
Smart People

Do tego grona dołączy jutro zwycięzca polskich eliminacji. Poczynania najlepszych zawodników w naszym kraju będzie można śledzić w ESL TV Polska. Na stanowisku komentatorskim zasiądą Mariusz "ManieQ" Dziarmaga oraz Wojciech "MainEvent" Szczerba. Początek zaplanowany jest na godzinę 19.00. Zapraszamy do kibicowania swoim ulubieńcom!
aGiie., Monday, 02/07/12 15:49
 
comments (3)
 
 
Mozna ogladac impreze na zywca w warszawie? bedzie wstep wolny? i jesli tak czy bedzie jakies odznaczenie dla uczestnikow?
W jakim Multikinie w Warszawie to się odbędzie?
Dołaczam sie do pytania powyżej
1 edits
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed