IEM Katowice w pigułce
Światowy finał ósmego sezonu Intel Extreme Masters zaczyna się już w piątek. Tysiące kibiców przyjedzie do Katowic, by dopingować najlepszych graczy na świecie w walce o tytuły mistrzowskie i duże pieniądze. W Spodku z pewnością nie zabraknie emocjonujących spotkań i ciekawych akcji. Przygotowaliśmy dla Was kilka najważniejszych informacji, związanych z tym wielkim wydarzeniem.

Wejście

Podczas Intel Extreme Masters organizatorzy chcą wszystkim dać okazję spotkania najlepszych graczy na świecie, dlatego wejście na imprezę jest darmowe. Każdego dnia drzwi zostaną otwarte w następujących godzinach:

 • Dla osób z biletami lub karnetami - 11:00
 • Dla osób bez biletów lub karnetów - 12:00

 • W porównaniu do poprzedniego IEM w Katowicach, w tym roku dla kibiców przewidziano więcej miejsc oraz aż 15 ekranów do oglądania emocjonujących spotkań! Będzie to z pewnością wielkie wydarzenie, które wszystkim na długo zapadnie w pamięci.

  Mnóstwo atrakcji

  W Spodku pojawią się najlepsi gracze w trzy oficjalne gry Intel Extreme Masters: Starcraft 2, League of Legends oraz Hearthstone: Heroes of Warcraft. Dodatkowo 16 drużyn Counter-Strike: Global Offensive zagra o 250 000 dolarów. A cała pula IEM wynosi ponad 1,5 miliona złotych!

  Podczas samego wydarzenia nie zabraknie też wielu stoisk firm, związanych z gamingiem, na których będziecie mogli wziąć udział w otwartych turniejach i różnych konkursach. W Katowicach pojawią się między innymi polscy zawodnicy Team Roccat, na co dzień występujący w LCS. Będzie tu można spotkać także inne gwiazdy światowego e-sportu.

  Relacje

  Dla tych, którzy w Katowicach nie mogą się pojawić, mamy dobre informacje. Na bieżąco będziemy Was informować, co dzieje się na miejscu. Wyniki, wywiady, zdjęcia - wszystko to będziecie mogli znaleźć na stronach ESL Polska oraz Cybersport.pl. Dodatkowo, nie zabraknie transmisji - zarówno w języku polskim, jak i angielskim. W Spodku pojawią się najlepsi komentatorzy we wszystkich grach, aby przez trzy dni przekazywać emocje z tego wielkiego wydarzenia.

  (Kliknij aby powiększyć)


  Światowy finał Intel Extreme Masters w Katowicach zaplanowany na 14 – 16 marca jest bez wątpienia najbardziej oczekiwaną imprezą e-sportową w naszym kraju. W tych dniach w katowickim Spodku będzie działo się bardzo dużo – począwszy od turniejów pod szyldem IEM, poprzez rozgrywki Counter-Strike: Global Offensive w ramach EMS One Katowice, aż do mniejszych zmagań, organizowanych na poszczególnych stoiskach. Zapraszamy do katowickiego Spodka!
  3002163, Wednesday, 12/03/14 06:28
   
  comments (1)
   
   
  Jakieś info na temat miejsc parkingowych?
   
   
   
  Information:
  • info write comment not allowed