100 000$ w finale IEM - zwycięzca zgarnia wszystko!
Finały ósmego sezonu Intel Extreme Masters w Katowicach obfitować będą w ogromne emocje. Szesnastu najlepszych graczy StarCraft II, walczyć będzie nie tylko o tytuł mistrzowski ale i o 100 000 dolarów, z tą różnicą, że wygrany zgarnie całą sumę! Żeby tego było mało, uczestnicy będą mieli tylko jedną szansę na potwierdzenie swoich umiejętności - drabinka single elemination w której przyjdzie im się zmierzyć jest bezlitosna i nie wybacza żadnych błędów. W ten ekscytujący sposób będziemy świętować pięćdziesiąty event z serii Intel Extreme Masters w historii!
"Każdy sezon IEM był jednym z najtrudniejszych turniejów do wygrania w ciągu całego roku. W 2014 chcielibyśmy zabrać go na nowy ekstremalny poziom. Prawdziwi mistrzowie rodzą się, gdy pokazują swój talent w najbardziej stresujących sytuacjach. Chcieliśmy stworzyć turniej gdzie będzie największa presja, coś czego publiczność nigdy nie widziała." - powiedział Michał Blicharz, Managing Director of Pro Gaming w ESL

W chwili obecnej, zawodnicy którzy uplasowali się na pierwszym i drugim miejscu w trakcie przystanków IEM w Szanghaju, Nowym Jorku oraz Singapurze, zostali zaproszeniu do udziału w StarCraft II World Championship w Katowicach. Wraz z wyłonieniem zwycięzców w Sao Paulo i Kolonii, do wspomnianej szóstki dołączy kolejna czwórka graczy.

Dotychczas zakwalifikowani zawodnicy:

  • Kim “Revival” Dong Hyun (IEM Shanghai)
  • Kim “Oz” Hak Soo (IEM Shanghai)
  • Lee “Life” Seung Hyun (IEM New York City)
  • Johan “naniwa” Lucchesi (IEM New York City)
  • Kim “herO” Joon Ho (IEM Singapore)
  • Kang “san” Cho Won (IEM Singapore)


  • Pozostałe sześć slotów przypadnie graczom wyłonionym poprzez serię zaproszeń oraz otwarte kwalifikacje o których poinformujemy Was już wkrótce. Wszystkie wydatki, takie jak koszty przelotów oraz zakwaterowania dla uczestników zostaną w pełni pokryte przez organizatorów.

    Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o rozgrywkach Intel Extreme Masters, koniecznie zajrzyj na http://en.intelextrememasters.com/.
    3002163, Tuesday, 28/01/14 03:36
     
    comments (0)
     
     
    No comments yet.
     
     
    Information:
    • info write comment not allowed