Hearthstone Play4Fun #5 (25.06.2015)
Ruszyły przygotowania do przedostatniego turnieju eliminacyjnego z serii Hearthstone Play4Fun. Jeżeli chcecie awansować do finału, do walki o koszulki, zachęcamy do gry w czwartkowych i sobotnich zawodach. Zapisy do najbliższej gry są już otwarte, dlatego zapraszamy do dołączania do niej. Przed startem prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi obowiązującymi zasadami. Wszystkim, którzy chcą wziąć udział w naszej zabawie życzymy, aby rozdania sprzyjały Wam w każdej grze.

Najlepsza trójka czwartych zawodów


Czwarty turniej rozegrany został tydzień temu. Wzięło w nim udział 45 uczestników. Kto stanął na podium minionych zawodów? Zobaczcie sami!

Thanat
8877457
BiBi

Najważniejsze informacje o Hearthstone Play4Fun


Wszystkie mecze będą rozgrywane w trybie Conquest, który obowiązywał podczas Mistrzostw Świata Hearthstone. Rywalizacja toczyć się będziecie w systemie Best of Three oraz Best of Five od półfinałów włącznie. Pierwszy gracz, który wygra dwie (dla BO3), trzy (dla BO5) gry w meczu, zostaje uznany za jego zwycięzcę. Zawodnicy mogą przygotować 3/4 talie, po jednej z danego bohatera. Przed rozpoczęciem gry, obydwaj wybierają 3/4 różnych bohaterów, jeden po drugim. Mogą to zrobić poprzez czat meczowy lub komentarze pod meczem. Zawodnik usytuowany po lewej stronie zaczyna. Nie trzeba grać bohaterami w takiej samej kolejności, w której się ich wybierało. Gracze mogą zmienić talie przed meczem w kolejnej rundzie turnieju.

Kiedy gracz wygrywa grę daną talią, nie może jej ponownie użyć do końca meczu. Przegrany w danej grze, może zostać przy swoim decku lub zmienić na inny, niewykorzystany. Zawodnicy przed rzuceniem wyzwania podają sobie wzajemnie, jeden po drugim bohaterów, jakich wybrali na to spotkanie. W grze dostępne są również bany, jako pierwszy banuje gracz znajdujący się po lewej w meczu. Wybranie zbanowanego bohatera oznacza automatyczne przegranie danej gry i punkt dla przeciwnika.

Przed startem gry prosimy zapoznać się ze wszystkimi zasadami naszej ligi, które dostępne są poniżej.

Regulamin turniejów w Hearthstone

Terminarz Hearthstone Play4Fun


W naszej nowej serii Hearthstone Play4Fun do dyspozycji będziecie mieli sześć turniejów. Zbierajcie punkty rankingowe, dzięki temu awansujecie do rundy finałowej. Oto jak przedstawia się dokładny terminarz najbliższych gier:

Play4Fun #1 - czwartek, 4 czerwca, godz. 18:00
Play4Fun #2 - czwartek, 11 czerwca, godz. 18:00
Play4Fun #3 - sobota, 13 czerwca, godz. 18:00
Play4Fun #4 - czwartek, 18 czerwca, godz. 18:00
Play4Fun #5 - czwartek, 25 czerwca, godz. 18:00
Play4Fun #6 - sobota, 27 czerwca, godz. 18:00

Finał serii zaplanowany został na środę, 1 lipca. Weźmie w nim udział szesnastu zawodników. Zwycięzcy czwartkowych i sobotnich gier (w sobotę najlepszych 2 uczestników) zapewni sobie bezpośredni awans do fazy play-off. Druga ósemka zostanie wyłoniona dzięki punktom rankingowym. Ich podział za poszczególne turnieje prezentuje się następująco:

 Miejsce Podział punktów 
  2 80 punktów
  3 60 punktów
  4 50 punktów 
  5-8  40 punktów   
  9-16  30 punktów   

Zapisz się do Hearthstone Play4Fun #5


Play4Fun #5

Zapisz się!

(do 25.06)
Zapraszamy do zapisów!
Zapisz się do 25 czerwca
Data: 25 czerwca
Start: 18:00
Ilość graczy: nieograniczona
Struktura: Single Elimination
 

Pozostałe zasady:

Tryb: 1on1
Moduł: BO3/BO5
Dokładny regulamin: KLIK
 

Jak się zarejestrować?

Zarejestruj się w ESL
Wprowadź swoje Hearthstone (EU)
Dodaj kontakt (Skype, IRC, etc.) 
Naciśnij link do zapisów!

Check-in system


W turnieju włączony został system check-in. Jest on zabezpieczeniem przed walkowerami podczas jednodniowych turniejów. Aby wziąć udział w turnieju zawodnik musi potwierdzić swoje uczestnictwo w wyznaczonym czasie.

Faza 1 - rezerwacja

Rezerwujesz miejsce w turnieju, ale nie zwalnia to z obowiązku potwierdzenia obecności.

Faza 2 - potwierdzenie obecności

Na 30 minut przed rozpoczęciem turnieju włącza się system potwierdzania obecności "check-in". Jeśli tego nie zrobisz nie zagrasz w turnieju.

Faza 3 - losowanie

Na 10 minut przed rozpoczęciem turnieju system sprawdzania obecności zamyka się, a administratorzy przygotowują drabinkę do turnieju. Czasami istnieje opcją dołączenia w tym czasie, ale tylko poprzez kontakt z administracją.

Nagrody za finał Hearthstone Play4Fun


Zwycięzca każdego turnieju eliminacyjnego otrzyma od nas koszulkę z logiem ESL. Nagrody za finał miesiąca przedstawiają się następująco:

1 miejsce: Podkładka + koszulka ESL
2 miejsce: Podkładka
3 miejsce: Koszulka ESL

Pomoc


Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, możecie się skontaktować z jednym z następujących adminów. Kontaktuj się z nami najlepiej przez etykietę wsparcia.

Poradnik gracza


Jesteś nowy na ESL, a chciałbyś wziąć udział w turniejach organizowanych przez naszą sekcję? Zapoznaj się z treścią przygotowanego przez nas poradnika i wystartuj w naszych turniejach już dzisiaj!

Grupa na Facebooku


Chcesz być zawsze na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi Hearthstone w ESL Polska? Dołącz do naszej grupy na Facebooku, w której będą się pojawiać różnego rodzaju informacje oraz ogłoszenia odnośnie prowadzonych przez nas rozgrywek.

ESL Polska na Facebooku
ESL Polska na Twitterze

ESL Admin Team
ziomsky, Monday, 22/06/15 05:25
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed