Ogłaszamy start Hearthstone IEM Ticket Challenge
Miło nam poinformować o kolejnej serii turniejów stworzonej dla polskiej społeczności Hearthstone. Przygotowaliśmy dla Was bardzo ciekawe rozgrywki, w których będziecie mogli wygrać bilety na Mistrzostwa Świata Intel Extreme Masters odbywające się w Katowicach. Zabawa składać się będzie z trzech części: styczniowej, lutowej oraz finału finałów! W każdej z nich do wygrania będą wejściówki, a już teraz zapraszamy Was do zapisów do pierwszej gry w styczniu. Odbędzie się ona już 14 stycznia, dołączyć możecie przechodząc w rozwinięcie wiadomości. Tam podany zostanie cały terminarz, dokładne zasady oraz nagrody! Gotowi na kolejne wielkie emocje?

Najważniejsze informacje o styczniowej serii


W turniejach kwalifikacyjnych grać będziecie w systemie Hero Elimination z możliwością zbanowania jednej postaci wybranej przez przeciwnika. Do ćwierćfinałów obowiązywać będzie system Best of Three, od półfinałów natomiast Best of Five. Do Waszej dyspozycji będzie sześć tur eliminacyjnych, z których do finałów awansuje 16 zawodników - sześciu zwycięzców, dziesięciu z największą ilością punktów w rankingu.

W finałach pojedynkować się będziecie o bilety: 1 karnet i 3 jednodniowe. Obowiązywać będzie system pojedynczej eliminacji i tryb Best of Five. Zapoznajcie się z pełnym regulaminem zawodów, który dostępny jest poniżej. Dodatkowo przewidzieliśmy jednodniowy bilet dla gracza, z największą ilością punktów w styczniu i lutym. Dlatego warto brać udział w każdym turnieju eliminacyjnym!

Regulamin turniejów w Hearthstone


Nagrody za finał Hearthstone IEM Ticket Challenge


1 miejsce: Karnet
2 miejsce: 2 bilety jednodniowe
3 miejsce: 1 bilet jednodniowy

Terminarz styczniowych gier


W styczniowej serii Hearthstone IEM Ticket Challenge do dyspozycji będziecie mieli sześć turniejów. Zbierajcie punkty rankingowe, dzięki temu awansujecie do bezpośredniej walki o bilety. Zwycięzcy każdej z tur automatycznie zostaną uczestnikami rundy finałowej!

IEM Ticket Challenge #1 - środa, 14 stycznia, godz. 18:00
IEM Ticket Challenge #2 - czwartek, 15 stycznia, godz. 18:00
IEM Ticket Challenge #3 - środa, 21 stycznia, godz. 18:00
IEM Ticket Challenge #4 - czwartek, 22 stycznia, godz. 18:00
IEM Ticket Challenge #5 - środa, 28 stycznia, godz. 18:00
IEM Ticket Challenge #6 - czwartek, 29 stycznia, godz. 18:00

Podział punktów za poszczególne turnieje prezentuje się następująco:

 Miejsce Podział punktów 
  1 100 punktów
  2 80 punktów
  3 60 punktów
  4 50 punktów 
  5-8  40 punktów   
  9-16  30 punktów   

Zapisz się do Hearthstone IEM Ticket Challenge #1


IEM Ticket Challenge #1

Zapisz się!

(do 14.01)
Zapraszamy do zapisów!
Zapisz się do 14 stycznia
Data: 14 stycznia
Start: 18:00
Ilość graczy: nieograniczona
Struktura: Single Elimination
 

Pozostałe zasady:

Tryb: 1on1
Moduł: BO3/BO5
Dokładny regulamin: KLIK
 

Jak się zarejestrować?

Zarejestruj się w ESL
Wprowadź swoje Hearthstone (EU)
Dodaj kontakt (Skype, IRC, etc.) 
Naciśnij link do zapisów!

Check-in system


W turnieju włączony został system check-in. Jest on zabezpieczeniem przed walkowerami podczas jednodniowych turniejów. Aby wziąć udział w turnieju zawodnik musi potwierdzić swoje uczestnictwo w wyznaczonym czasie.

Faza 1 - rezerwacja

Rezerwujesz miejsce w turnieju, ale nie zwalnia to z obowiązku potwierdzenia obecności.

Faza 2 - potwierdzenie obecności

Na 30 minut przed rozpoczęciem turnieju włącza się system potwierdzania obecności "check-in". Jeśli tego nie zrobisz nie zagrasz w turnieju.

Faza 3 - losowanie

Na 10 minut przed rozpoczęciem turnieju system sprawdzania obecności zamyka się, a administratorzy przygotowują drabinkę do turnieju. Czasami istnieje opcją dołączenia w tym czasie, ale tylko poprzez kontakt z administracją.

Pomoc


Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, możecie się skontaktować z jednym z następujących adminów. Kontaktuj się z nami najlepiej przez etykietę wsparcia.

Poradnik gracza


Jesteś nowy na ESL, a chciałbyś wziąć udział w turniejach organizowanych przez naszą sekcję? Zapoznaj się z treścią przygotowanego przez nas poradnika i wystartuj w naszych turniejach już dzisiaj!

Grupa na Facebooku


Chcesz być zawsze na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi Hearthstone w ESL Polska? Dołącz do naszej grupy na Facebooku, w której będą się pojawiać różnego rodzaju informacje oraz ogłoszenia odnośnie prowadzonych przez nas rozgrywek.

ESL Polska na Facebooku
ESL Polska na Twitterze

ESL Admin Team

ziomsky, Friday, 09/01/15 15:35
 
comments (3)
 
 
bo3 czyli co ? wybieram talie jaka chce wygram biore inna wygram i przechodze dalej, bez zadnego banowania tak jak w hero elimination ?
Sandro wrote:
bo3 czyli co ? wybieram talie jaka chce wygram biore inna wygram i przechodze dalej, bez zadnego banowania tak jak w hero elimination ?


Wszystko jest opisane w regulaminie, do którego link znajdziesz w tym newsie. W 2015 roku nastąpiły spore zmiany w regulaminie.
Poszukujemy graczy do sekcji HS :-) Więcej info na pw :-)
lub fanpage - facebook.com/31337clan
1 edits
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed