ESL Hearthstone Fireside - zagraj z ekipą ESL
Niedawno mogliście przeczytać informację o oficjalnym pojawieniu się sekcji Hearthstone w polskim Electronic Sports League. Czas na kolejny krok w przód, którym będzie turniej ESL Hearthstone Fireside. 18 maja rozpoczną się internetowe eliminacje, dzięki którym dwie najlepsze osoby awansują na finałowe rozgrywki. Odbędą się one w studiu ESL TV Polska w Tychach, gdzie będziecie mogli zagrać z pracownikami naszej firmy. Po więcej informacji na temat Spotkania przy kominku odsyłamy do drugiej części wiadomości.

Ogólne informacje

ESL Hearthstone Fireside odbędzie się 23 maja w studiu ESL TV Polska w Tychach. Tydzień wcześniej w niedzielę (tj. 18.05) rozegrane zostaną internetowe eliminacje, które rozpoczną się o godzinie 16:00. Dwóch najlepszych zawodników otrzyma zaproszenie do Tychów oraz nagrody rzeczowe w postaci myszki SteelSeries Sensei, koszulki ESL oraz smyczy. Na zwycięzcę całej imprezy czekają słuchawki SteelSeries Syberia V2 oraz podkładka QCK z motywem Hearthstone. Wszystkich sympatyków tytułu zapraszamy do zapisów do naszej zabawy, które dostępne są poniżej.

Zapisz się do ESL Hearthstone Fireside


ESL Hearthstone Fireside

Zapisz się!

(do 18.05)
Zapraszamy do zapisów!
Zapisz się do 18 maja
Data: 18 maja
Start: 16:00
Ilość graczy: nieograniczona
Struktura: Single Elimination
 

Pozostałe zasady:

Tryb: 1on1
Moduł: BO5 (od półfinałów: BO7)
Dokładny regulamin: KLIK
 

Jak się zarejestrować?

Zarejestruj się w ESL
Wprowadź swoje Hearthstone (EU)
Dodaj kontakt (Skype, IRC, etc.) 
Naciśnij link do zapisów!

Check-in system

W turnieju włączony został system check-in. Jest on zabezpieczeniem przed walkowerami podczas jednodniowych turniejów. Aby wziąć udział w turnieju drużyna musi potwierdzić swoje uczestnictwo w wyznaczonym czasie.

Faza 1 - rezerwacja

Rezerwujesz miejsce w turnieju, ale nie zwalnia to z obowiązku potwierdzenia obecności.

Faza 2 - potwierdzenie obecności

Na 30 minut przed rozpoczęciem turnieju włącza się system potwierdzania obecności "check-in". Jeśli tego nie zrobisz nie zagrasz w turnieju.

Faza 3 - losowanie

Na 10 minut przed rozpoczęciem turnieju system sprawdzania obecności zamyka się, a administratorzy przygotowują drabinkę do turnieju. Czasami istnieje opcją dołączenia w tym czasie, ale tylko poprzez kontakt z administracją.

Finały ESL Hearthstone Fireside

Ideą niedzielnego Spotkania przy kominku nie jest wyłącznie rozegranie turnieju, a dobra zabawa przy Hearthstone oraz lepsze poznanie nowej produkcji Blizzarda. Poza pracownikami Turtle Entertainment Polska w studio pojawią się również znani polscy gracze HS - Marcin "Gnimsh" Filipowicz oraz Jakub "Lothar" Szygulski. Mieliście już okazję zobaczyć ich m.in. podczas Intel Extreme Masters Katowice. Z pewnością udzielą oni wielu cennych wskazówek początkującym graczom oraz odpowiedzą na wasze pytania.

Relacja w ESL TV Polska

Relacja z wydarzenia rozpocznie się 23 maja o godzinie 18:00. Wszystko dostępne będzie oczywiście na antenie ESL TV Polska. Serdecznie zapraszamy na transmisję z pierwszego Spotkania przy kominku organizowanego przez ESL Polska.

Pomoc

Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, możecie się skontaktować z jednym z następujących adminów: 2709537 lub Wolfisko. Kontaktuj się z nami najlepiej przez etykietę wsparcia.

Poradnik gracza

Jesteś nowy na ESL, a chciałbyś wziąć udział w turniejach organizowanych przez naszą sekcję? Zapoznaj się z treścią przygotowanego przez nas poradnika i wystartuj w naszych turniejach już dzisiaj!

Grupa na Facebooku

Chcesz być zawsze na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi Hearthstone w ESL Polska? Dołącz do naszej grupy na Facebooku, w której będą się pojawiać różnego rodzaju informacje oraz ogłoszenia odnośnie prowadzonych przez nas rozgrywek.

ESL TV Polska

ESL Polska na Facebooku
ESL Polska na Twitterze

ESL Admin Team
ziomsky, Thursday, 08/05/14 14:11
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed