Hearthstone: Heroes of Warcraft oficjalnym tytułem Intel Extreme Masters
Zapraszamy do wzięcia udziału w rozgrywkach Hearthstone: Heroes of Warcraft, które zadebiutują na Intel Extreme Masters! Z pewnością jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich entuzjastów produkcji Blizzarda, którzy będą mogli sprawdzić się w nadchodzących turniejach kwalifikacyjnych. Najlepsi zawodnicy pojawią się w katowickim Spodku podczas finałów ósmego sezonu IEM, gdzie powalczą o 4,000$ i mistrzowski tytuł. Więcej informacji znajdziecie w dalszej części wiadomości.
Hearthstone: Heroes of Warcraft to logiczna gra karciana, która działa w modelu free to play. Gracze mierzą się online z innymi uczestnikami rozgrywki. Fabuła oparta jest na świecie Azeroth, który znamy z Warcrafta i World of Warcraft. W grze dostępnych jest dziewięć klas postaci. Więcej informacji na temat tej produkcji znajdziecie odwiedzając oficjalną stronę oraz z programów emitowanych w ESL.TV Polska - Hearthstone Arena: The Beginning.

W Europie odbędą się cztery tury kwalifikacyjne. Najlepsi wezmą udział w finałach, z których do ostatecznej batalii w katowickim Spodku, awansuje jeden gracz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft, europejskie kwalifikacje:

Droga do Katowic rozpoczyna się już od kwalifikacji. Odbędą się cztery turnieje eliminacyjne, w których możecie zapewnić sobie awans do finału europejskiego online.

HS - I turniej eliminacyjny
Data:
2 marca 2014
Początek:
19:00 CET
Top2
Awans do finału

Regulamin & Uczestnicy & Check-in
HS II turniej eliminacyjny
Data:
4 marca 2014
Początek:
19:00 CET
Top2
Awans do finału

Regulamin & Uczestnicy & Check-in
HS - III turniej eliminacyjny
Data:
6 marca 2014
Początek:
19:00 CET
Top2
Awans do finału

Regulamin & Uczestnicy & Check-in
HS - IV turniej eliminacyjny
Data:
8 marca 2014
Początek:
19:00 CET
Top2
Awans do finału

Regulamin & Uczestnicy & Check-in


W meczach kwalifikacyjnych grać będziecie w systemie Best of Three, Single Elimination. TOP2 każdego turnieju eliminacyjnego zapewni sobie udział w finale kwalifikacji, który odbędzie się już 9 marca. Łącznie ośmiu zawodników zmierzy się o awans do wielkiego finału, który zostanie rozegrany podczas Intel Extreme Masters Katowice.

3002163, Saturday, 01/03/14 07:01
 
comments (3)
 
 
regulamin przekierowuje na te strone
panie premierze, jak grać jak regulaminu nie ma?
moze mnie ktos w koncu zarejestrowac? 5 raz sie juz rejestruje..................
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed