Krakow3.cs   id:  4129590

Name Krakow3.cs
Shorthandle Kraków
Registered since 18/05/09
Headquarters  Poland
Area/Region Kraków
To króla Kraka gród elegancko a nie brud, elegancko a nie smród, ogień ogień a nie chłód !
more...   
  2  Awards  
Members
Player
Contact
Join team
Latest matches
  Mistrzostwa Miast Sezon 4 Counter-Strike Faza Grupowa
draws   Szczecin2.cs  + 1 Wednesday, 22/06/11 15:00 0
loss   Lodz1.cs  0 Sunday, 19/06/11 15:00 0
loss   Tomaszow-Mazowiecki.cs  0 Thursday, 16/06/11 15:00 2
loss   Bydgoszcz3.cs  0 Monday, 13/06/11 15:00 0
draws   Wroclaw3.cs  + 1 Friday, 10/06/11 15:00 0
loss   Zlocieniec.cs  0 Tuesday, 07/06/11 15:00 1
loss   Tarnobrzeg.cs  0 Saturday, 04/06/11 15:00 16
wins   Warszawa2.cs  + 3 Wednesday, 01/06/11 15:00 8
  ESL City Championship Season 2 Counter-Strike 5on5 Faza Grupowa #2
wins   Warszawa  + 3 Sunday, 30/08/09 16:00 6
loss   Olsztyn.cs  0 Wednesday, 26/08/09 15:30 17