Domination 5on5 NightCup #1
Wszystkich sympatyków Battlefield 4 zapraszamy do wzięcia udziału w nowej serii turniejów organizowanych przez polski oddział Electronic Sports League. Pierwsze zawody Domination 5on5 Night Cup rozpoczną się w najbliższą środę, 27 listopada. Ilość miejsc w zabawie jest ograniczona, dlatego kto pierwszy ten lepszy. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o serii nocnych turniejów odsyłamy Was do drugiej części wiadomości. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia w naszym turnieju!
Zawody rozgrywane będą w trybie 5on5 Domination. Ilość miejsc w turnieju jest ograniczona, dlatego zachęcamy Was wszystkich już teraz do zapisywania się. Zawody odbędą się w systemie Single Elimination, przegrana jest równoznaczna z odpadnięciem z rozgrywek. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy kierować się do administratorów, którymi są: Tajgeer oraz Wolfisko.

Informacje o turnieju

Zapisz się!
Zapisy do: 19:30
Data: Środa, 27 listopada
Start: 20:00
Ilość miejsc: 16 drużyn
Struktura: Single Elimination
 

Nagrody

Domination 5on5 NightCup #1

  1. miejsce w turnieju - ESL Premium na 30 dni.
  2. miejsce w turnieju - ESL Premium 20 dni.
  3. miejsce w turnieju - ESL Premium na 10 dni.

Regulamin turnieju

Pełną treść regulaminu, który będzie obowiązywał podczas trwania tego pucharu odnajdziecie tutaj.

Terminarz rozgrywek

  • RO 16: Środa, 27/11/13 20:00 - Golmud Railway, Dawnbreaker
  • Ćwierćfinały: Środa, 27/11/13 21:00 - Operation Locker, Paracel Storm
  • Półfinały: Czwartek, 28/11/13 20:00 - Siege of Shanghai, Zavod
  • Finał i mecz o 3 miejsce: Czwartek, 28/11/13 21:00 - BO3 (mapy wybierane poprzez VETO)

Jak dodać konto gry?

Twoim kontem gry jest nazwa Twojego żołnierza w grze (widoczna np. na tabeli wyników). Aby dodać konto gry na ESL, udajemy się na tą stronę i na niej wprowadzamy swój nick z gry.

System check-in

Na jakiej zasadzie zapiszecie się do turnieju?


W turnieju włączony został system check-in. Jest on zabezpieczeniem przed walkowerami podczas krótko trwających turniejów. Aby wziąć udział w turnieju drużyna musi potwierdzić swoje uczestnictwo w wyznaczonym czasie.

Faza 1 - rezerwacja
Rezerwujesz miejsce w rozgrywkach zapisując się do turnieju, jednak nie zwalnia
to z obowiązku potwierdzenia obecności.

Faza 2 - potwierdzenie obecności
Na 30 minut przed rozpoczęciem turnieju włącza się system potwierdzania obecności "check-in". Jeśli tego nie zrobisz to nie zagrasz w turnieju. Aby potwierdzić swoją obecność należy się ponownie zapisać lub po prostu kliknąć przycisk 'Potwierdź'.

Faza 3 - losowanie
Na 10 minut przed rozpoczęciem turnieju system sprawdzania obecności zamyka się, a administratorzy przygotowują drabinkę do turnieju. Czasami istnieje opcja dołączenia w tym czasie, ale tylko poprzez kontakt z administracją.

Masz jakieś pytania?

Jeśli macie jakieś pytania, opinie lub propozycje związane z działalnością sekcji Battlefield 4 na Electronic Sports League - zapraszamy do napisania odpowiedniego tematu na forum lub poprzez etykietę wsparcia.

W czasie trwania turnieju, administratorzy będą także obecni na serwerze TeamSpeak 3 polskiej sekcji Battlefield 4, a także na kanale IRC #esl.bf4.pl w sieci QuakeNet (webchat dostępny tutaj).


Życzymy powodzenia!
ESL Admin Team
ziomsky, Wednesday, 20/11/13 13:07
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed