Nagroda główna
 
Konsola XBOX360 z HDD 60GB + gry Halo3 i Halo Wars

Zestaw zawiera:
- konsolę XBOX360 – dysk twardy (HDD) o pojemności 60GB, konsola z portem HDMI;
- kabel HD AV (component, chinch i SCART);
- kabel sieciowy; headset do rozmów głosowych;
- 1 bezprzewodowy kontroler;
- gry Halo 3 oraz Halo Wars (Halo Wars w polskiej wersji językowej)
więcej
Nagroda za II miejsce
 
Klawiatura Microsoft Sidewinder X6

SideWinder X6 jest pierwszą klawiaturą dla graczy stworzoną od podstaw przez firmę Microsoft. Jest to jedyna klawiatura na świecie, która posiada przełączaną część numeryczną. Od Ciebie zależy, czy ta część klawiatury znajdzie się po lewej czy też prawej stronie. Przełącznik trybów pozwala graczowi na szybkie przełączenie się z trybu standardowego do jednego z dwóch specjalnych trybów dla graczy. Dodatkowo klawiatura została wyposażona w nową funkcję tzw. Cruise Control, która umożliwia kontynuowanie akcji bez konieczności przytrzymywania klawisza/klawiszy. Gracze mogą używać tej funkcji dla nawet czterech klawiszy jednocześnie!
więcej
Myszka Microsoft Sidewinder X8

Nowa, rewelacyjna bezprzewodowa mysz specjalnie dla graczy. SideWinder™, X8 łączy w sobie zaawansowaną technologię Microsoft BlueTrack™, a także niezawodną komunikację bezprzewodową.
więcej

 
Nagroda za III miejsce
 
Klawiatura Microsoft Sidewinder X6

SideWinder X6 jest pierwszą klawiaturą dla graczy stworzoną od podstaw przez firmę Microsoft. Jest to jedyna klawiatura na świecie, która posiada przełączaną część numeryczną. Od Ciebie zależy, czy ta część klawiatury znajdzie się po lewej czy też prawej stronie. Przełącznik trybów pozwala graczowi na szybkie przełączenie się z trybu standardowego do jednego z dwóch specjalnych trybów dla graczy. Dodatkowo klawiatura została wyposażona w nową funkcję tzw. Cruise Control, która umożliwia kontynuowanie akcji bez konieczności przytrzymywania klawisza/klawiszy. Gracze mogą używać tej funkcji dla nawet czterech klawiszy jednocześnie!
więcej
Myszka Microsoft Sidewinder X5

Wspaniała mysz z rewolucyjnej serii SideWinder. Szybka, trwała, o dziewięciu przyciskach (aż 5 z nich do własnego zaprogramowania). Mysz pewnie trzyma się w dłoni dzięki specjalnemu, ergonomicznemu kształtowi, co pozwala na pełną kontrolę podczas grania.
więcej

 
Fundatorzy nagród
 Pozostałe miejsca (od 4 do 30)
 
Każdy z graczy zajmujących miejsca pomiędzy 4, a 10 otrzyma po jednej wybranej przez siebie grze komputerowej, jednym sprzęcie komputerowym oraz po koszulce Aliens vs Predator. O pierwszeństwie wyboru zadecyduje zajmowane miejsce.

Każdy z graczy zajmujących miejsca pomiędzy 11, a 30 otrzyma po koszulce Alien vs Predator, wybranym gadżecie, książce, bądź prenumeracie oraz po jednej grze komputerowej. O pierwszeństwie wyboru zadecyduje zajmowane miejsce.

 

Gry komputerowe

 
 

Red Faction Guerilla


Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
Wiedźmin Edycja Rozszerzona


F.E.A.R. 2


Empire Total War

Alec Mason przybywa na Marsa z nadzieją na nowe życie. Perspektywa spokojnej przyszłości szybko jednak znika, gdy dochodzi do brutalnej interwencji Earth Defence Force. Stajesz na czele wyzwoleńczej armii, która w starciu z EDF ma szanse jedynie przy użyciu walki partyzanckiej i wybuchowego sabotażu.
 
więcej
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena to kontynuacja i remake zarazem poprzedniej gry z serii przygód Riddicka - postaci wykreowanej w dwóch filmach s-f: Pitch Black i The Chronicles of Riddick. Tym razem gracz zawita na pokład statku kosmicznego Dark Athena, na którym ponownie będzie musiał wykorzystywać swoje zdolności widzenia w ciemności i superwrażliwego słuchu, aby przeżyć.
 więcej
Wielowątkowa, intrygująca fabuła gry oparta na bestsellerowej powieści Sapkowskiego. Widowiskowy, tętniący życiem świat, oparty o silnik mistrzów gatunku cRPG - BioWare - gwarantuje rozgrywkę na najwyższym poziomie. Realistyczny, wzorowany na średniowiecznych traktatach system walki, zrealizowano z rozmachem dzięki technologii motion capture.
 
więcej
F.E.A.R. 2: Project Origin to sequel jednej z najlepszych, obsypanej nagrodami strzelanki 2005 roku. Akcja gry rozpoczyna się na krótko przed zakończeniem historii przedstawionej w F.E.A.R. Pewien oddział sił specjalnych odbywa rutynową misję na przedmieściach Auburn, gdy nagle tajemnicza eksplozja wstrząsa posadami miasta.
 więcej
Kolejna część jednej z najlepiej się sprzedających i najwyżej ocenianych gier strategicznych wszechczasów przenosi gracza w czasy ekspansji kolonialnej. Gra realistycznie odwzorowuje każdy element starcia, nawet trajektorię lotu kul armatnich! Całkowita nowością w serii Total War jest mocno zaakcentowana fabuła, obejmująca ważne historyczne wydarzenia - od założenia Jamestown po rewolucję amerykańską i deklarację niepodległości.
 więcej
 

Sprzęt komputerowy

 
 
SoundForce Presto 5.1 5.1 Surround USB Headset HS-6400 Vista Remote Keyboard KB-2950

 

Książki

 
Wylęgarnia. Śmierć zrodzona w Pradze

 
Wylęgarnia 2. Królowa śmierci
Starship: Pirat


 
Starship: Bunt


 
Marika Zahaňská to młoda, wysportowana i niezwykle seksowna kobieta. Pracuje jako asystentka w wyższej szkole i – nie licząc problemów uczuciowych czy pojawiającego się czasami debetu na koncie – prowadzi stosunkowo spokojne życie. Do czasu. W ciemnej uliczce gdzieś za Książęcą w Pradze natknie się na uzbrojonego bandytę i młodego człowieka, który pomoże jej wydostać się z tarapatów. W ciągu zaledwie kilku godzin wplącze się w niebezpieczną grę, którą prowadzą między sobą wywiad amerykański, poszukujący walizek nuklearnych i czesko-rosyjska mafia atakowana przez tajemniczych najemników.
 
więcej
Myślałeś, że Praga, to miłe miasto w sercu Europy? Taaa… właściwie to całkiem spokojne miejsce… Rytualne morderstwa, znaleziska archeologiczne, moc, która wykrzywia rzeczywistość i deformuje podstawy wszechświata. Ktoś musiał posprzątać ten bajzel. Marika Zahaňská – młoda, wysportowana i diabelnie seksowna. Wyjątkowo precyzyjna maszyna do zabijania. W drugim tomie Wylęgarni staje na czele grupy profesjonalnych przestępców. Ich życie należy do niej. A jej słowo jest świętym prawem.
 więcej
Trwa wojna pomiędzy Republiką i Federacją Teroni. Kapitan Wilson Cole ma na swoim koncie miliony ocalonych istnień i dziesiątki trafnych decyzji, które jednak ośmieszyły dowództwo Floty. Staje się kozłem ofiarnym i obiektem medialnej nagonki. Wraz z wierną załogą jako buntownik, ucieka na pokładzie „Teodora Roosevelta” poza granice Republiki. Tam, dokąd trafia toczy się bezpardonowa gra o przetrwanie. Wybiera bezprawie, ale z jego kodeksem honorowym niełatwo być piratem. Po jego stronie stają: piękna i zabójczo niebezpieczna Walkiria oraz „obcy” mianujący się Dawidem Copperfieldem. Przeciwko niemu - pirat, postrach galaktycznych rubieży, zwany Rekinem Młotem.
 
więcej
Jest rok 1966 Ery Galaktycznej. Stworzona przez ludzi Republika musi stawić czoła Federacji Teroni, związku obcych ras, które dominację człowieka w Galaktyce uznają za największe z zagrożeń. „Teodor Roosevelt” otrzymuje rozkaz transferu do Gromady Feniksa. Ma patrolować i chronić znajdujące się tam 73. zamieszkane planety. „Teddy R” to przestarzały okręt wojenny, który powinien był zostać pocięty na żyletki zanim wybuchła ta wojna. Z załogą też nielepiej: sami nieudacznicy z problemami z dyscypliną i im podobne indywidua. Również Wilsona Cole'a poprzedza sława wielkiego, ale niezdyscyplinowanego bohatera.
 więcej
 

Gadżety i prenumerata

 
 
Podkładka Steelseries QcK

 
Roczna prenumerata SFFIH
Idealna podkładka pod mysz dla graczy, która wytrzyma wiele godzin intensywnego grania lub standardowego korzystania z komputera. Specjalny miękki materiał na powierzchni zapewnia doskonałą precyzję, zaś porządne wykonanie - wytrzymałość.
 
więcej
Najlepsza fantastyka w Polsce!
Same premiery!
Największe nazwiska polskiej fantastyki!
 więcej
 

Koszulka Aliens vs Predator
(dla każdego z miejsc 1-30)