Zapisy do VII sezonu Mistrzostw AA
Poprzedni sezon rozgrywek zakończył się jeszcze w poprzednim roku. Czas powoli rozpocząć przygotowania do kolejnego, siódmego już sezonu Mistrzostw America's Army organizowanych przez ESL. W związku z tym rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń od drużyn chcących występować w tych rozgrywkach.

Już przed rozpoczęciem szóstego sezonu obawialiśmy się, czy zbierzemy odpowiednio dużo chętnych drużyn, głównie ze względu na inne dużo bardziej atrakcyjne rozgrywki, jak chociażby trwający wtedy pierwszy sezon ESL Amateur Series. Ostatecznie jednak okazało się, że chętnych było wystarczająco dużo. Teraz mamy nie tylko EAS, ale również ESL Pro Series, ale ciągle pojawiają się pytania, kiedy ruszy kolejny sezon.

Bardzo nas to cieszy, bo pokazuje to, iż te rozgrywki to już dla naszych rodzimych klanów pewnego rodzaju tradycja. I chociaż prawdziwą Ekstraklasą jest w tej chwili EPS, to również w tej w Mistrzostwach AA niejedna drużyna chciałaby zagrać. Jak łatwo się domyślić, najsilniejsze drużyny zapewne swoją uwagę skupią głównie na rozgrywkach pokroju EPS to dla młodych klanów udział w Mistrzostwach AA jest na pewno doskonałą okazją do zdobycia cennego doświadczenia, aby samemu w przyszłości odnosić sukcesy.

Podobnie jak w poprzednim sezonie, tym razem zastosujemy taki sam sposób wyboru map na poszczególne spotkania. Dla przypomnienia:

Każda drużyna przed startem rozgrywek podaje swoją propozycję 23 map, na których chcieliby grać, jednak dzieli je na 3 kategorie. W związku z tym musi wytypować 7 map głównych, 7 map dodatkowych i 9 map ostatecznych.

Losowanie mapy na mecz między dwiema konkretnymi drużynami polegać będzie na tym, iż skrypt losujący będzie w pierwszej kolejności brał pod uwagę mapy główne. Jeżeli wśród nich znajdzie się przynajmniej jedna wspólna mapa, to z powtarzających się zostanie wylosowana mapa meczowa.

Jeżeli żadna mapa nie będzie się powtarzać u obu drużyn, to skrypt losujący do map głównych doda mapy dodatkowe i jeszcze raz sprawdzi, czy przynajmniej jedna mapa będzie się teraz powtarzać. Jeżeli to nie przyniesie skutku to dodane zostaną jeszcze mapy ostateczne i w tym przypadku już na pewno przynajmniej jedna będzie wspólna.

Taki wariant jest jednak mało możliwy, aczkolwiek brany pod uwagę. Doświadczenie z poprzednich sezonów uczy, że drużyny nie mają aż tak bardzo rozbieżnych gustów i z reguły mapa będzie losowana już w pierwszym, ewentualnie drugim etapie porównywania map.


Data rozpoczęcia rozgrywek nie jest jeszcze dokładnie znana. Zostanie ona ustalona po zakończeniu zapisów, podzieleniu drużyn na ligi i utworzeniu rozgrywek w systemie. W odpowiednim czasie zostaniecie o tym poinformowani.

Podział na ligi będzie zależał przede wszystkim od ilości zgłoszeń. Przydział drużyn do poszczególnych lig będzie zależał przede wszystkim od zajętego miejsca w poprzednim sezonie. Drużyny, które nie brały udziału w poprzednich sezonach, również mogą się zgłaszać.

Zainteresowane drużyny proszone są o zgłoszenia do VII sezonu za pomocą Etykiety Wsparcia (prosimy o korzystanie z tego linku i nie zmienianie wybranej sekcji, aby mieć pewność, że etykieta trafi do odpowiedniego grona administracji).

Zgłoszenie powinno zawierać 23 mapy, na których chcecie grać, z ich podziałem na 7 map głównych, 7 map dodatkowych i 9 map ostatecznych. Prosimy o używanie pełnych i poprawnych (bez literówek) nazw poszczególnych map, najlepiej posługując się nazewnictwem z trackera. Ułatwi nam to proces losowania map meczowych i wykluczy ewentualne pomyłki (dla skryptu losującego Weapons Cache i Weapons Chace to zupełnie inne mapy).

Po otrzymaniu od Was zgłoszenia, z reguły w ciągu 24 godzin wysyłamy potwierdzenie jego przyjęcia jako odpowiedź w etykiecie (jest również wysłane powiadomienie na maila). Jeżeli tego potwierdzenia nie otrzymacie, to oznaczać będzie, że najprawdopodobniej wystąpił gdzieś problem. Prosimy wtedy o ponowne wysłanie Etykiety Wsparcia lub skontaktowanie się z którymś z administratorów.

Zapisy potrwają do 12 lutego 2009 roku. Prosimy w miarę możliwości o jak najszybsze wysyłanie zgłoszeń i niepozostawianie tego na ostatnią możliwą chwilę.

Zapisz się!


ESL Admin Team
   Grafika by Warthog
Shibby, Thursday, 29/01/09 13:22
  Links
Zapisz się
 
comments (9)
 
 
nareszcie xD
i dobrze :)
do zobaczenia na SF Recon :P
Haha frk :D Swoja droga kiedys jeden tam gralem - bylo fajnie xD
ta i 10 min na runde :d ja bym zasnał :P
Czy proponowany termin na rozgrywanie meczy to weekend? Prosze o odpowiedz.
8 minut spokojnie na runde starczy... i ciężko raczej zasnąć w ataku, zważywszy na to, że trzeba prawie cały czas biec :]
Qbox wrote:
Czy proponowany termin na rozgrywanie meczy to weekend? Prosze o odpowiedz.


Na rozegranie każdej kolejki ligowej będzie jeden tydzień. Drużyny będą mogły same dogadać się co do terminu rozegrania spotkania.

Należy mieć jednak na uwagę, że sporo drużyn nie będzie jednak zainteresowane grą w piątki lub soboty wieczorem. Natomiast w niedzielę jak najbardziej, bo sporo ekip w poprzednich sezonach rozgrywało swoje spotkania właśnie w ten dzień.
24NaDobę zgłoszone i potwierdzone.
Czekamy na rozpoczęcie ligi.
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed