[Mit, hol és hogyan lehet ??]

Author Posting
Amennyiben nem találod a megoldást a problémádra, úgy ebben a topicban leírhatod azt és igyekezni fogunk minél előbb segítséget nyújtani.

-- 
HU National Master Admin & National Team Manager ¤ EU FIFA MLA & EU Supporter
quote ] 
Lenne egy problémám az Esl wire proggrammal, még nemlátom át annyira, most nekzdtem pár napja használni. Amikor elinditom a Counter Strike-ot nemengedi kipipálni az Anti cheat mezőt, csak a Time + Date mezőt. Problémámra sehol nemtaláltam választ többször is ujra telepítettem de semmi. Mi lehet a gond?
quote ] 
3.1.1. Több felhasználói fiók (Multiaccounts)Az ESL-en minden játékos csak és kizárólag egy darab felhasználói fiókkal rendelkezhet! Ha egy játékos nem fér hozzá a felhasználói fiókjához és ezért regisztrál egy újat, akkor küldenie kell egy szupport jegyet, amelyben leírja, hogy miért nem tud belépni az előző fiókjába.

Erről a pontról szeretnék kérdezni, hogy van egy csapatom amiben a testvérem is benne van, elosztott nettel játszunk, semmiféleképp nem regisztrálhat?
quote ] 
Egg wrote:
3.1.1. Több felhasználói fiók (Multiaccounts)Az ESL-en minden játékos csak és kizárólag egy darab felhasználói fiókkal rendelkezhet! Ha egy játékos nem fér hozzá a felhasználói fiókjához és ezért regisztrál egy újat, akkor küldenie kell egy szupport jegyet, amelyben leírja, hogy miért nem tud belépni az előző fiókjába.

Erről a pontról szeretnék kérdezni, hogy van egy csapatom amiben a testvérem is benne van, elosztott nettel játszunk, semmiféleképp nem regisztrálhat?

Egyrészt support jegyet login nélkül is lehet nyitni. Második profilt semmilyen körülmények között nem szabad készíteni!!!

Másrészt pedig ha teljesen kitöltitek az adatlapotokat (név, rülatok készült fotó, születési dátum stb.) + kiírjátok az adatlapotokra hogy testvérek vagytok, akkor nem lesz probléma belőle.

-- 
National Master Admin & National Team Manager ¤ EMS FIFA Head Admin
quote ] 
Hogyan tudod 1v1-ni esl segítségével?
quote ] 
NoEND wrote:
Hogyan tudod 1v1-ni esl segítségével?

Helló!

Attól függ milyen játékkal szeretnél! Lehetőség van fent a "play vs." gombra klikkelve vagy kikeresed az adott játék ladderét és jelentkezel.

Ha nincs a magyar szekcióban az adott játék akkor az eusban megkeresheted. Ország választás->európa
quote ] 
Sziasztok!

Nem rég regisztráltunk ide pár ismerősömmel, battlefield 3 versus meccsekkel tengetjük napjaink. Gyakran előfordul, hogy a wire meccsek után nem tölti fel az általa gyűjtött adatokat és ilyenkor rövidebb-hosszabb időre bant kapunk. Mit lehet tenni annak érdekében, hogy a wire jól működjön? Köszi a segítséget előre is!
quote ] 
Esetleg próbálj meg segítséget kérni az ESL Wire fórumban, ott biztosan tudják a választ: http://www.esl.eu/eu/wire/forum/1965/

(Angol nyelvű)
quote ] 
az miért van h most regiztem és már bannt is kaptam még játszani se játszottam .....
quote ] 
Hello.
Lenne egy olyan problémám,hogy amikor beakartam jelentkezni a Fifa14 Ultimatedra kérte a biztonsági választ.párszor rosszul adtam meg,és ezáltal Zárolták a fiokom.tud valaki abba segiteni hogy hogyan tudom ezt a zárt feloldani.azota nemtudok felmenni a futra.telepitettem ujra a fifát.nem segitett,probáltam más géprol belépni.semmi.ugyan azt irja.A fiok zárolva.Ha valaki tud segitsen.
Elöre is köszönöm
quote ] 
Üdv!
Bettetem játékaim közé a SCII WoL-t és a COD6:Mw2-t,de ezt írja amikor a playra nyomok: Semmilyen játék nincs hozzáadva a gyűjteményedhez!
quote ] 

Reply