CS:GO csapat keres játékost

Author Posting
A topik célja, hogy a klánnélküli játékosok összetudjanak beszélni és új csapatok születhessenek. Tehát akinek nincsen csapata de szeretne résztvenni az elkövetkezőkben a CS:GO-os kupákon, az jelezzen ide. A topiktól azt várjuk, hogy így könnyebben megtaláljátok egymást.
<strong style="margin: 0px; padding: 0px; font-family: Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif; background-color: #eeeeee;"> ]b
quote ] 
Cs Go klánt keresek akár komolyabb célokkal akár csak esténkénti warozásra emoticon-smile Lan nem lenne gond és egyéb ilyen típusú rendezvényeken való megjelenés sem
quote ] 
Cs:go klánt keresek aki lanozik! És persze más versenyre akár vagy ilyen kis baráti meccsre. Szeretek gyakorolni illetve taktikolni egy jó megtervezett és egy precíz csapatnak a tagja lenni.

Elérhetőség: skype: danger1422
                 e-mail: danger142@hotmail.hu

köszönöm! emoticon-grin
quote ] 
Hello Sziasztok

Ha valaki szeretne klánba jönni és komolyan is gondolja az vegyen fel emoticon-grin napi 2-5 versengőt megyünk , és később versenyeken is tervezünk részt venni.

Min Rank Nova2(én nova 4 vagyok Haverom nova 3 )

Elérhetöség

http://steamcommunity.com/profiles/76561198049090563/

skype izom.man
quote ] 
Sziasztok, CS:GO csapatot keresnék! Olyat, akinek nem baj, hogy egy viszonylag kezdő emberrel kell játszania, van türelme megmutatni a fontos pályákat, és be is lehet őket gyakorolni velük, ( mire kel odafigyelni, tanácsok stb.)

Régebben sok FPS játékkal játszotam, végig kísérték az életem, és már a CS:GO-val is játszom egy ideje, csak a pályák kiismerésébe telik idő.

Szóval a csapattól az elvárás:
-Ts3/Skype stb. 
-Ne legyen RAGE 0/24-ben
-Kedves, barátságos, segítőkész társaság
-Aktivitás

Cserébe:
-Egy normális ember, aki rugalmas, és ott tud lenni sokféle meccsen, gyakorláson, funoláson. ( Életkor: 19 )

Igazán nem sok, ugye? Hosszútávra terveznék, hamar tanulok, szóval remélem érdekel majd valakit a Post.

Steam: jffrost

Peace!
quote ] 
Nevem Kardos Áron (AaRoN)Silver 2 végében állok, de már nem megy rosszul a játék. Egy olyan csapatot keresek ahol a közösség összetart és így délelőtt-délután összeülünk és kockulunk.
-12 éves vagyok
-Nagyobb kupákra vagy ilyen magyar nagy csapatokkal majd csak a jövőben szeretnék játszani
-Kisebb klánok vagy csapatok ellen játékot vállalok
-Klántagok Nova 1-nél ne legyenek erősebbek
-Tanítani ha tudnának nagyon megköszönném
-Rage-gamer csapat nem kell
-Trollok kíméljenek
DNFT=DoNotFeedtheTroll

Várom a válaszokat!!!
 STEAM: AaRoN ID: 64938777
quote ] 
Hello!
Karacs "Dänielsson" Dániel vagyok, 24 éves és budapesti.
Eddig több mint 1800 órát tettem a Counter-Strike GO-ba, részt vettem néhány ICL-en előző csapatommal több-kevesebb sikerrel, illetve online kupákon is. Új csapat után nézelődök, akár tudok magammal vinni egy irányító embert is az előző csapatomból. Egy stabil, nagy célokat kitűző csapatba mennék 5. embernek, illetve azok jelentkezését is várom, akik 3-an, 4-en játszanak együtt már régóta, csak nem találtak még megfelelő társakat maguknak.
Steam fiókom: http://steamcommunity.com/profiles/76561198011990444/

Üdv, Dani! emoticon-grin
quote ] 
Sziasztok!

Klánt keresnék kb 18+ os emberkékkel. 19 éves vagyok. Rangom egyelőre nova 1. Ha úgy gondoljátok hogy tesztelnétek vagy valami akkor vegyetek fel steamen. : melcsi95

Olyan klánba lépnék akiknek van terve a jövőre nézve.

Köszönöm!

ui.: Sajnálatos módon keveset tudok lenni ebben az időszakba de 1-2 versengőt még játszok ha úgy van.
quote ] 
Sziasztok. Barátommal csapatot keresünk, jó viszonyban vagyunk, nagyjából fél éve játszunk együtt.
Mindketten csapatjátékosok vagyunk, ennyi idő alatt összeszokott taktikjaink vannak ct side-ban is.
Ő 20 éves én pedig 15. 
Komoly csapatot keresünk, olyat ahol értelmes hangú, szellemileg nem alulmaradott emberek játszanak.
Warok, Online Ligák, NightCupok jöhetnek ezerrel, ha 1x eljutunk olyan szinre akkor még Lanok is.
Mindkettőnk rangja LEM, mindketten toltuk az 1.6-ot CS:GO előtt, én 2000 órát körülbelül ő ennek töredékét de ez nem is lényeg.
Normális, megértő, és tapasztalt csapatot/játékosokat keresünk.
Zooka, a barátom AK-val és M4-el játszik míg én AK/AWP .
Játékos nevem GiZi / Repülős Gizi
Utóirat: Tegnap érkezett meg az új gépem, ( habár nem tudom mikor olvasod el ) ezért még nehéz átszokni 60 fpsről 260-340-re .
Látod, még 100 ezer forintot is kiadok arra, hogy jobb lehessek, itt látszódik, hogy mennyire gondolom komolyan.
+aktív játékosok vagyunk, habár ebbe nyáron nyaralás beleszólhat, de azt megdumáljuk...
Ha megmelengette ez a kiírás a szívedet akkor elérhetőségem:
http://steamcommunity.com/id/GiZiPiZi/
quote ] 

Reply