hu ESL Magyarország
Assisting National Head

hu Molnár "fecosrac" Ferenc

Adatlap Megtekint
E-mail fecosrac@staff.eslgaming.com
Privát üzenet PM küldés

Assisting National Head

hu Tóta "Gabu" Gábor

Adatlap Megtekint
E-mail gabu@staff.eslgaming.com
Privát üzenet PM küldés

 
Master League Admin

hu Norbert "Torpappa" Luksa

Adatlap Megtekint
E-mail torpappa@staff.eslgaming.com
Privát üzenet PM küldés

 
Counter-Strike: Global Offensive
Master League Admin

hu Ganyu "Eretnek" Attila

Adatlap Megtekint
E-mail eretnek@staff.eslgaming.com
Privát üzenet PM küldés

     
League Admin

hu Okolicsányi "Okoolics" Máté

Adatlap Megtekint
E-mail okoolics@staff.eslgaming.com
Privát üzenet PM küldés

 
League Admin

hu Németh "wAs" Krisztián

Adatlap Megtekint
E-mail was@staff.eslgaming.com
Privát üzenet PM küldés

 
League Admin

hu Kovács "Deadly" Bence

Adatlap Megtekint
E-mail deadly@staff.eslgaming.com
Privát üzenet PM küldés

 
 
FIFA 15(PC)
Master League Admin

hu Tóta "Gabu" Gábor

Adatlap Megtekint
E-mail gabu@staff.eslgaming.com
Privát üzenet PM küldés


 
League Admin

hu Bátor "R3s3rv3d" Balázs

Adatlap Megtekint
E-mail r3s3rv3d@staff.eslgaming.com
Privát üzenet PM küldés

 
League of Legends
Master League Admin

hu Luksa "Torpappa" Norbert

Adatlap Megtekint
E-mail torpappa@staff.eslgaming.com
Privát üzenet PM küldés


 
League Admin

hu Szekendi "szeki" Balázs

Adatlap Megtekint
E-mail szeki@staff.eslgaming.com
Privát üzenet PM küldés

 
League Admin

hu Fodor "riddler" Bernadett

Adatlap Megtekint
E-mail riddler@leagueoflegends.hu
Privát üzenet PM küldés

 
League Admin

hu Póder"ZeeMaffin" Ádám

Adatlap Megtekint
E-mail enyimeee@gmail.com
Privát üzenet PM küldés

 
World of Tanks
Master League Admin

hu Farkas "Wolfer" Márton Imre

Adatlap Megtekint
E-mail wolfer@staff.eslgaming.com
Privát üzenet PM küldés


 
League Admin

hu Kókai "Loxa_Hun" Attila

Adatlap Megtekint
E-mail kazmilla@gmail.com
Privát üzenet PM küldés

 
League Admin

hu Csernus "Slevin" Márton

Adatlap Megtekint
E-mail slevin@staff.eslgaming.com
Privát üzenet PM küldés

 
Defense of The Ancients 2
Master League Admin

hu Palasics "Pala" Ádám

Adatlap Megtekint
E-mail pala@staff.eslgaming.com
Privát üzenet PM küldés

 
League Admin

hu Szikora "anyMmal" Máté

Adatlap Megtekint
E-mail szikora.mate@hotmail.com
Privát üzenet PM küldés

League Admin

hu Nagy "norphey" Olivér Gergő

Adatlap Megtekint
E-mail norphey@gmail.com
Privát üzenet PM küldés

 
Hearthstone: Heroes of Warcraft
Master League Admin

hu Lombosi "crashzjee" Balázs

Adatlap Megtekint
E-mail l.bazsi@mailbox.hu
Privát üzenet PM küldés


 
League Admin

hu Agárdi "DNA" Péter

Adatlap Megtekint
E-mail dnagardi@gmail.com
Privát üzenet PM küldés

 
Starcraft 2
League Admin

hu Jász "Grdragon" Dominik

Adatlap Megtekint
E-mail jaszdomi95@gmail.com
Privát üzenet PM küldés


 
League Admin

hu Csernus "RoacH" Dániel

Adatlap Megtekint
E-mail danir95@mailbox.hu
Privát üzenet PM küldés