Poznan.FIFA   id:  3328086

Name Poznan.FIFA
Shorthandle Poznan
Registered since 27/06/08
Homepage http://www.esl.eu/pl
IRC #poznan.fifa  (QuakeNet)
Headquarters  Poland
Area/Region Poznań
Poznan.FIFA
more...   
  1  Awards  
Members
Team-Captain
Player
Owca  and  Simon90
Contact
Contactform Send email
IRC #poznan.fifa  (QuakeNet)
Join team
Latest matches
  Mistrzostwa Miast Sezon 6 FIFA 13 Faza grupowa II
loss   Rzeszow.FIFA  0 Friday, 10/05/13 14:00
wins   Oswiecim.FIFA  + 3 Sunday, 05/05/13 14:00
loss   Lublin.FIFA #2  0 Tuesday, 30/04/13 14:00
  Mistrzostwa Miast Sezon 6 FIFA 13 Faza grupowa
wins   Bialystok.FIFA  + 3 Monday, 22/04/13 14:00
draws   Lebork.FIFA  + 1 Monday, 15/04/13 14:00
wins   Bytom.FIFA  + 3 Monday, 08/04/13 14:00
  Mistrzostwa Miast Sezon 5 FIFA 12 Faza finałowa
loss   Lebork.FIFA  0 Tuesday, 29/05/12 14:00 0
  Mistrzostwa Miast Sezon 5 FIFA 12 Faza grupowa
wins   Kielce.FIFA  + 3 Sunday, 20/05/12 13:00 0
draws   Gdansk.fifa  + 1 Tuesday, 15/05/12 14:00 0
draws   Warszawa FIFA  + 1 Tuesday, 08/05/12 14:00 0