Game Integration a Automatizace
Slibované informace o novém automatickém systému "Game Integration" jsou tu. Nový systém vám usnadní hraní našich týmových turnajů a zrychlí jejich průběh.

Výsledky bitev a statistiky


Dny nahrávání screenshotů jsou pryč! Místo screenshotů budete nyní v 7on7 turnajích a brzy i v našich 3on3 turnajích nahrávat replaye z odehraných zápasů a výsledek zápasu z nich bude automaticky vypočten. Takzvaná "Game Integration" nepřináší jen automatizaci v uzavírání zápasů, ale také grafické zobrazení klíčových faktorů zápasu.

Jak na to?

Jednoduše u vašeho zápasu stiskněte velké modré tlačítko (označené červenou šipkou na screenshotu níže) a vyberte správný replay ze složky vašich replayů.


U všech zápasů využívajících tento systém musíte mít povolené nahrávání replayů a setrvat v bitvě do jejího konce!

Jakmile nahrajete replay, systém ho analyzuje - pokud je replay platný (nebyla porušena žádná pravidla), výsledek a statistiky budou zaznamenány - viz. screenshot níže (výherní tým je zelený, poražený = červený):Pokud například jeden z týmů vezme do bitvy tank, který se vymyká pravidlům (např. tank 10. Tieru v bitvě, kde je povolen maximální Tier 8), protějšímu týmu bude připsána výhra a stane se následující:S tímto novým systémem je zde velice úzký prostor pro porušení pravidel, pokud se tak stane a váš tým poruší nějaké pravidlo, protějšímu týmu bude automaticky připsána výhra. Protesty jsou ovšem stále aktuální a mohou změnit výsledek zápasu, adminé mají vždy finální slovo.

Potvrzování herních účtů


Zřejmě jste si již všimli, že způsob jakým ověřujeme WoT herní účty se změnil. Nyní je náš systém přímo propojen s Wargaming.net servery za účelem ověření herních účtů při jejich změně, přidání, při přihlášení do turnaje, nebo u zápasů samotných.

Je tedy velice důležité, abyste měli zadaný správný herní účet. Herní účty jsou také citlivé na velká a malá písmena, při zadávání herního účtu si na tuto skutečnosti tedy, prosíme, dávejte pozor.


"Lajkněte" nás na FaceBooku a dozvídejte se pohodlně novinky o turnajích!Pokud máte jakékoliv dotazy - ptejte se!

Váš Admin tým
DJKiller666, Friday, 13/06/14 12:20
 
comments (2)
 
 
pekne a dobre spravene
A nebojíte se, že někdo začne upravovat mírně statistiky v replaích ke svému dobru? :)
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed