SLAVERS GAMING   id:  5416511

Name SLAVERS GAMING
Shorthandle sLaver.
Registered since 31/10/10
Homepage http://www.slavers.clanweb.eu
Headquarters  Czech Republic
•● Oni jsou oni, ale my jsme tým! ●•
ICE je buznička a poláček !!!

3. místo Intel Grunex Vietcong LAN #3 2011
2. místo VC NightCup #1 2011

3. místo VC Nigh Happy Cup #2 2012
more...   
  3  Awards  
Members
Team-Owner
Player
faNatiC'  and  ShippeR
Contact
Gameserver ne
Join team
Latest matches
  Vietcong TeamplayLadder
wins   Rakosnici z Bahnaru  + 5 Wednesday, 22/02/12 14:00 4
wins   warbrothrs  + 16 Tuesday, 21/02/12 14:00 4
loss   Happy Gay Team  -17 Wednesday, 15/02/12 15:00 0
wins   CyberLine  + 5 Tuesday, 14/02/12 18:15 4
loss   Banda blbych kretenu  -17 Sunday, 12/02/12 15:00 0
wins   4ngels Dog  + 4 Friday, 10/02/12 14:00 4
wins   Takovi Fajn Kamosi  + 12 Thursday, 09/02/12 13:00 0
wins   9.BRF - Battalioni  + 29 Wednesday, 08/02/12 14:00 1
wins   Fellowship of the Best  + 6 Tuesday, 07/02/12 14:00 4
wins   Stary pusky  + 12 Monday, 06/02/12 14:15 4