Bllack Angells vs. elite Company
Contestants Parameters
 6.  2.

 Bllack Angells
 
vs.
 elite Company
 
Status: closed
MatchID 30206113
Date Sunday, 22/06/14 14:00
Calculated 22/06/14 15:22
Match setup (enter result, reschedule)
Upload match media (screenshots, demos)
Result Media
Waterfall 2 : 0
Indian Country 0 : 1
Bllack Angells wins !
Points +12 : -12
22/06/14 15:24
uploaded with ESL Wire BUUBEK-PC_2014-06-22_20-28-01.jpg*
478 kB, 22/06/14 15:24, by BuuBeK (BAčkaři)
22/06/14 15:24
uploaded with ESL Wire BUUBEK-PC_2014-06-22_20-44-17.jpg*
439 kB, 22/06/14 15:24, by BuuBeK (BAčkaři)
22/06/14 15:24
uploaded with ESL Wire BUUBEK-PC_2014-06-22_21-02-59.jpg*
506 kB, 22/06/14 15:24, by BuuBeK (BAčkaři)
22/06/14 15:24
uploaded with ESL Wire BUUBEK-PC_2014-06-22_21-20-47.jpg*
550 kB, 22/06/14 15:24, by BuuBeK (BAčkaři)
22/06/14 15:22
uploaded with ESL Wire replay.zip*
3.4 MB, 22/06/14 15:22, by ShippeR (BAčkaři)
* No longer available
Lineup

Bllack Angells

elite Company

Reports
Bllack Angells
23/06/14 11:54
Nadavky
Prosim o PP za nadávky od eC, viz komentáře pod zápasem
ESL Wire Anti-Cheat Logfiles
ESL Wire Linesman Logentries
 
comments (30)
 
 
GG easy game
Těžká hra
easy win
1 edits
zdochnite kokoti :) hlavne vy dvaja Roccat a ShoppeR
Doufám, že admini nebudou líní a panu nastymu udělí PPčka za urážení. A to jen tady na stránkách, to co bylo u zápasu, můžeme promlčet.

Jinak díky za hru, bylo to zajímavé a napínavé, akorád nechápu, jak vás tak všichni můžou nechávat vyhrávat, hrajete docela hovno, na to, že si tu strašně moc vyskakujete. A ještě ty vaše některé killy co dáváte ... no budu tomu říkat štěstí.

Za mě GG, když prominu občasné "deme**ní" kecy pana Nastyho.
1 edits
Nejsem žádnej nákupce, nýbrž Dopravce! Jinak díky za lichotku :)
špatný den a haluz v posledních sekundách na IC
jojo tím to bude , si na to kápl , byli jste urcite o 100% lepsi :) nikdo vam to nebere vy hvězdy :*
Dajteeeeeee PP mňa to srat nebude.Henten Roccat sa hned posere lebo ma Roccat myš a... pukne mu hlava od debility a od Roccat veci .

BuuBeK máš pravdu že som mal kecy. keby tvoji dvaja degeši potkan ShoppeR a ten Roccat by bol trochu normalný tak nemám kecy.
:D:D:D my jsme naprosto normalní jen se bavíme vždycky u vašich reakcí na to :D pokud vam to jestě nedošlo vy inteligenti :) nijak sme vas nikdy neurazili tak nevim co tady na me jedeš nejaky kody :D
dobre zdochni radšej. pes rozkopany
#9 brečíky, doneste mu dudlík
Roccat nikdy si ma neurazil? Zalov v pamäti.
:D jestli myslís smutnou pravdu o tom že cheatuješ tak to jsem řekl nejen tobe ale nekolika lidem u vas v tymu :)
já se těším na Kařez :D :D
#12 zatrep ešte dajakú deckú kokotinu pls , mongolské decko
Donesete na IC na 1:1 v posledních 30 sekundách a byly jste na 100% lepší :D a proto jsme vyhráli málem ( nebýt těch 30s a té haluze ) 2 kola...

Landle ty máš fakt dost :D
Jenže bych moc nezapomínal na první kolo, kde jsme vás díky mé taktice přehrávali, i když to bylo převážně z kempu. Jenže kdyby jiří nebyl debYl a netahal vlajky středem tak nevím jak by dopadlo první kolo. A watr byl převážně jednostranný, kromě těch začátků ... a to že byla haluz ta odnesená vlajka ? nevím, když jsme vás vystříleli na respu všechny a flaga byla donešena až k naší vlajce a tam jsi ho teprve haluzácky vyndal ty. Takže kdyby to třeba padlo 2 minuty předem tak by jsi nic takového určitě neříkal. Vlajka byla zasloužená a to nám neupřeš.

btw. už si toho nastyho zklidněte. Vím, že prohra pro některé lidi je strašná, zvláště, když to byl vyhrocený zápas, ale tímto jeho chováním to nevyhraje. A že on "trepe" dětinské řeči ? Čti si taky někdy i po sobě.
1 edits
No bubku ještě že ses tím campem přiznal, ono se těžko hraje, když se 3 lidi zakempí klidně na 5 minut a 1 jakože nosí vlajky. Ohledně toho vystřílení respů, za to kolo ste nás takhle vystříleli myslím 1x, takže spíš štěstí, že to bylo zrovna půl minuty před koncem.
Water byl jednoznačný, protože sme zté indiany byli zdrcení, takže sme tam nezahráli prakticky nic.
:D jsme lepsi proste uznejte to, bavi me jak tu brečite u hry stary přes 10 let :D jezis videl si vubec nekdy nejaky jiny misto nez tvoji rozpadlou zidli a tvuj nadupanej pocitac od maminky ? Je to trapny když si tu hrajete na frajery u tyhle hry :D
zase jsi na omylu, těch šancí ve druhém kole bylo mnohem víc ... navíc kemp na 5 mimnut ? nene jen jsme hráli tak jak to hrajete vy a hodně dalších týmů co chcou být první, což je taktika: kemp, kill, 2 metry dopředu, kemp, kill ... a pořád tak dokola a takhle jsme přesně začali hrát, je to účinná taktika, ale musím říct, že mě to vůbec takhle hrát nebavilo. Takže z té indiany nebuďte tak na výši, upřímně jsem od vás tam čekal víc.
Každej den se hold nezadaří :) Děláš jakoby jsi to neznal :) je série výher a pak zas proher :) To že jsme 2 asi znamená že něco zahrát umíme jinak by jsme tam nebyli :) 4ekat si víc mohl, taky jsme od některých teamů když jsme vstupovali do ESL čekali víc a nic :) už to tak hold chodí .( tak tu nedělejte tragédii z toho že jsme zas jednou prohráli :)
Nepochybuju, že v odvetě IC-NVA bychom vás přestříleli :)
Haha, kdybych dal na waterfallu 9 fragu za kolo jako Nasty, taky bych asi byl sprostej. :D
Lonsdik, nikdy jsme proti tobě nic neměl, ale jsi docela vedle, nejde o to, že jednou prohrajete jednou vyhrajete ... ale hlavně musím psát tyhle nekonečné komentáře, protože mě k tomu vedou ty vaše. To že jednou se daří jednou ne to plyne i s naším putováním tabulkou sem a tam. A moje věta "čekal jsem na IC od vás víc" vyzněla z toho důvodu, protože na ní hodně týmů strašně moc přehráváte, tak jsem myslel, že tam budete hrát fakt něco výjimečného. A když tu začne Panda říkat, že kdyby jsme nedali tu vyrovnávací vlajku v druhém kole, tak by jste vyhráli, což je celkem blbost. Když jsme hráli docela vyrovnanou partii na IC a pak jsme vás "drtili" na watru a on by chtěl vyhrát na základě jednoho flagu, což mě celkem rozhodilo, proto mé komenty v tomto směru.

Logiku ... každý umí svou mapu, aspoň hodně týmů to tady má, že vyhrává na jedné mapě. Proč by se teda mělo hrát IC-NVA ? vtipný komentář pro mě.
Já proti tobě nic nemám :) nikdy jsi mi nic neudělal a já tobě myslím taky ne :) No přehráváme, ale to neznamená že musíme hrát nějak zázračně..jen máme prostě naučenou jednu mapu...jak si psal každý team nějakou má..... a prostě je to pro nás těžký se smířit s tím že tam dostanem na prdel :) watec nepatří zrovna k našim oblíbeným...a vy ju máte jako klanovku :) naše chyba musíme umět zahrát všechny mapy na nějaké úrovni a ne jen tu našu :)
ale to třeba jednou přijde :)
1 edits
Bubek ma pravdu na IC vieme hrať aj lepšie. Včera sa nám hold nedarilo. Výhru ste mali zaslúženú. Tešíme sa na odvetu, mohli by sme dať odvetu typu, vy date inu mapu ako Water, my dame inu mapu ako IC. Čo hovoríš BuuBek?
Na takové podmínky mám vlastní názor. Prostě by si měl každý tým dát to, co chce v tu danou dobu hrát, jestli vy chcete hrát jen jednu mapu tak budiž, ale jak sám lonsdik napsal, měli by jste umět každou mapu na nějaké úrovni, takže změna vaší mapu z IC na jinou je jen vaše rozhodnutí, jestli se chcete naučit hrát jinou mapu a nebo budete hrát na to, že chcete být nejlepší (co se týče tabulky) pak je na místě si dávat mapu, kterou umíte a né tu, co se chcete naučit. Takže takové dohody mezi týmy nemám rád.
Kašlem na prvé miesto, chcel som si porovnať sily aj na iných mapách ako vaša najlepšia a naša najlepšia, ale ok nemúsime bol to len návrh.
Tak změň mapu bez ohledu na to, jakou si dáme my, ne ? Však to je úplně jedno snad.
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed