1on1 ESL Series
ESL series byl spuštěn v naší sekci! V dnešní novince se dozvíte něco blíže o tomto herním systému. Na jaké mapy se můžete těšit, v čem nás čeká změna a co se stane s ostatními žebříčky, se dozvíte níže…
ESL series možná někteří z vás znají z jiných her zde na portálu ESL a již víte, o co se jedná. Pro nezasvěcené se zde pokusím ve zkratce přiblížit tento herní systém a vysvětlit rozdíly oproti stávajícímu systému žebříčků v naší sekci.

Aktuální systém je založen na jedné tabulce, ve které hráč stoupá nebo klesá, dle získaných bodů z vyhraných či prohraných zápasů. Tento systém je každému hráči známý a není třeba to více rozebírat.

Systém ESL series
Oproti tomu je systém ESL series založen na více tabulkách, kde každá představuje samostatnou výkonnostní divizi. V na naší sekci budou tabulky dvě. První je „Premier“, kde bude TOP 10 hráčů, kteří postoupí z počáteční nižší tabulky „Open“. Druhá „Open“ je nižší divize, kam bude zařazen každý nový hráč, který se do 1on1 ESL series připojí, nebo ten, který sestoupí z vyšší divize „Premier“. Jak je již naznačeno, první 2 hráči z „Open“ budou přeřazeni do vyšší divize „Premier“ a naopak 2 poslední v „Premier“ sestoupí do divize „Open“. Toto přeřazování se bude dít každé pondělí a vy budete mít opět týden na to udržet se ve vyšší divizi, nebo se probojovali v nižší divizi na první dvě postupové příčky. (divize main bude odstraněna)

Bodování
Výhra: +20 až 30 bodů dle síly vašeho soupeře
Prohra: -20 bodů vždy
Remíza: mezi oba soupeře se rozdělí 10 bodů (poměr rozdělených bodů závisí na síle soupeře)
Předvolená prohra: - 25 bodů (pro toho kdo se neukáže na zápas, nebo poruší pravidla – soupeři je připsána předvolená výhra +20 až 30 bodů)

Herní dny a hodiny
Aby bylo dosaženo vyššího počtu a koncentrace zápasů, jsou stanoveny herní dny a hodiny, na které se může hráč přihlásit.

ÚTERÝ – od 17:00, 18:00 a 19:00
STŘEDA – od 17:00, 18:00 a 19:00
NEDĚLE – od 16:00, 17:00, 18:00 a 19:00

Na tyto dny a hodiny si můžete zvolit zápas, kde vám bude systémem vybrán soupeř, který se na daný den a hodinu také přihlásil (herní dny a hodiny budou upraveny dle požadavku hráčů – zde se jedná o základní nastavení, se kterým se může hýbat).

Minimální aktivita
Každý hráč bude muset mezi dvěma daty přeřazování odehrát minimální počet zápasů, který bude stanoven. Pokud tak neučiní, budou mu automaticky odečítány body. A to -25 bodů za každý zápas pod minimální aktivitu.

Více o tomto systému naleznete zde: ​Link

Herní mód a nastavení serveru
Mód, nastavení serveru a pravidla zůstávají stejné jako pro dosavadní 1on1 žebříčky.

Mapy
Aby si přišli na své všichni hráči, vybrali jsme mapy jak oficiální, tak neoficiální + jsme přidali 3 mapy nové.

Oficiální mapy:
Arroyo
NVAbase
Waterfall
HalongPort

Funmapy:
3sf-bridge
3sf-city

Nové mapy:
100%_TownSquare[FINAL]
={TDB}=Tigerfall
LangLy-Ruins

Nové mapy jsou na testování a budeme rádi za každé připomínky (zejména případné bugy). V každém zápase musí být přítomen spectátor, který pořizuje replaye.

Sezóna
Každá sezóna ESL series Vietcong 1on1 bude trvat půl roku. Poté budou vyhlášeni vítězové, uděleny ceny a začne sezóna další.

Stávající žebříčky
Stávající žebříčky 1on1 ATG, 1on1 ATG funmaps a 2on2 CTF budou zrušeny. Důvodem je nízká aktivita a zastaralost systémů žebříčků. TP ladder zůstane nezměněn až na přidání nových map.

Pokud máte nějaké otázky, rádi vám je zodpovíme. Přejeme hodně štěstí při zápasech a hlavně se všichni připojte, ať to můžeme pořádně rozjet.

S pozdravem, ESL Vietcong admin tým
G*lost*ER, Saturday, 19/07/14 02:51
  Links
Příhlásit se můžete zde
Stažení nových map
Stránka Vietcong 1on1 ESL Series
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed