CZSK & EU Vietcong
Jistě jste si již všimli, že se v našich žebříčcích objevili evropští hráči a týmy. Pokud se chcete dozvědět, proč se tak učinilo, co to přinese a jak se změní situace pro české týmy, hráče a žebříčky, tak zkoukněte celou novinku...
Od pondělí 14.5. 2012 byl povolen vstup evropských hráčů a týmů do českých Vietcong žebříčků. Po úvaze tak bylo rozhodnuto vedením CZSK. Od tohoto kroku se očekává zvýšení aktivity naší sekce a atraktivity zápasů.

Pro české hráče a týmy se nic nemění, pouze mají možnost si poměřit skill s těmi evropskými.

Přidaná pravidla:

● Čeští hráči/týmy nemusí přijímat výzvu od hráčů/týmů evropských pokud nebudou chtít. Zápasy můžete rovnou stornovat a nebo počkat, až se zápas sám uzavře. Pokud dostanete trestné body, tak Vám budou neprodleně smazány. Platí i pro EU týmy.

● EU týmy se mohou skládat z hráčů všech národností kromě hráčů ČR. Žádný evropský hráč nemůže vstoupit do českého týmu.

● Hostování českých hráčů v evropském týmu a naopak je povoleno.

Admin tým:

Český admin tým zůstává nezměněn a vše ohledně českých hráčů/týmů budeme řešit jen my.

Z řad evropských hráčů zde vítáme Domiho a Departeta.., kteří doplní admin tým. Jsou jim uděleny práva na schvalování evropských hráčů/týmů do ligy, řešení supportů a protestů evropských hráčů/týmů a kontrola jejich zápasů. Vše ostatní jako udělovaní pp, banů, locků a řešení S/P (který se týká českého hráče/týmu) zůstává doménou českých adminů. Není tedy důvod se nijak znepokojovat.

Používání UAC3 je nadále povinné pro všechny hráče. Pokud možno si co nejlépe hlídejte přítomnost všech hráčů na UAC3 před zápasem i v jeho průběhu. Popřípadě si to můžete zkontrolovat na webu UAC3 po skončení zápasu. To samé platí i pro uploadování alibi.

Všem přejeme hodně zábavy v zápasech.

S pozdravem, Váš admin tým.
G*lost*ER, Sunday, 20/05/12 12:05
 
comments (2)
 
 
Dobra volba. gl :)
gl hf
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed