MMC za únor a březen
Každý měsíc je oceněn nejaktivnější hráč ESL Vietcong 1on1 ladderu a funmap 1on1 ladderu volným prémium účtem na jeden měsíc. Kdo odehrál nejvíce zápasů v žebříčku za únor a březen 2012, se dozvíte v následující novince...

MMC ? Co to je ?


The Most Matches Competition (MMC) je soutěž, které se může zúčastnit úplně každý. Žádná omezení ohledně počtu soutěžících ! Vskutku k účasti v MMC stačí pouze hrát ! Čím více odehraješ zápasů proti soupeřům v Vietcong 1on1 ladderu nebo Vietcong 1on1 funmap ladderu, tím více zvyšuješ svou šanci na vítězství v této soutěži ! Všechny výsledky jsou započítávány, ať už vyhraješ nebo prohraješ.

MMC únor 2012 - Vietcong 1on1 ladder


Nejaktivnějším hráčem v tomto měsíci byl MANZoneR s celkově 5ti odehranými zápasy a získává tak volný Premium účet na jeden měsíc !

Hráč musí zaslat Zprávu, aby získal Premium účet.
MMC únor 2012 - Vietcong 1on1 funmap ladder


Nejaktivnějším hráčem v tomto měsíci byl Shoooow s celkově 12ti odehranými zápasy a získává tak volný Premium účet na jeden měsíc !

Hráč musí zaslat Zprávu, aby získal Premium účet.
MMC březen 2012 - Vietcong 1on1 ladder


Nejaktivnějším hráčem v tomto měsíci byl Shoooow s celkově 6ti odehranými zápasy a získává tak volný Premium účet na jeden měsíc !

Hráč musí zaslat Zprávu, aby získal Premium účet.
MMC březen 2012 - Vietcong 1on1 funmap ladder


Nejaktivnějším hráčem v tomto měsíci byl 5534979 s celkově 9ti odehranými zápasy a získává tak volný Premium účet na jeden měsíc !

Hráč musí zaslat Zprávu, aby získal Premium účet.
Jak na to ?


• musíte mít odehráno minimálně 5 zápasů
• musíte mít odehráno nejvíce zápasů ze všech hráčů v ladderu
• musíte být registrováni v ladderu Vietcong 1on1 ladder nebo Vietcong 1on1 funmap ladder.

Nastane-li stav, kdy mají dva hráči stejný počet zápasu, rozhodne o vítězi jeho pozice v žebříčku.Přejeme hodně zábavy !
Váš ESL Admin Team
G*lost*ER, Sunday, 01/04/12 10:36
 
comments (0)
 
 
No comments yet.
 
 
Information:
  • info write comment not allowed