Otevření World of Tanks CZ/SK sekce

Spousta z vás, ať už z pořadu Tankodrom, Facebookových stránek, nebo tady přímo z ESL, již delší dobu ví, že je v plánu spuštění sekce World of Tanks u nás na CZ/SK ESL. A právě dnešek je dnem D!Dnešním dnem oficiálně spouštíme World of Tanks sekci u nás na CZ/SK ESL. Můžete se těšit na žebříčky 1on1 Heavy Tanks a 7on7, které jsou již spuštěné a můžete je znát z evropské sekce World of Tanks. Dále na vás v brzké budoucnosti čekají různé turnaje, které budou přinášet velice lákavé odměny v podobě herní měny - zlaťáků

Co nás čeká
V první řadě nás čekají nekončící souboje na již zmíněných žebříčcích, které si teď rychle představíme.


1on1 Heavy Tanks

Mnozí z vás již žebříček 1on1 Heavy Tanks znají z evropské sekce, těm kteří neznají to teď osvětlíme.
Jedná se o zápasy těžkých tanků do 8. tieru, které se odehrávají na výcvikových mapách. Důležité je, že pokud nevlastníte těžký tank přímo 8. tieru, nemarněte, zúčastnit se můžete i s těžkými tanky nižších úrovní, ale vaše šance na výhru budou menší, proto doporučujeme používat tanky 8. úrovně. Důrazně doporučuji přečíst pravidla!


7on7 žebříček

Tak jako žebříček 1on1 Heavy Tanks je žebříček 7on7 mnohým znám z evropské sekce World of Tanks. Těm kteří 7on7 neznají se v rychlosti opět pokusíme popsat o co jde.

V tomto žebříčku se jedná o zápasy týmů o velikosti 7 hráčů, maximální tier techniky je 8. Důležitou informací je, že součet úrovní všech tanků v týmu nesmí přesáhnout 42 bodů, proto sestavení techniky vašeho týmu předem dobře naplánujte. Žebříček 7on7 je skvělou přípravou pro každotýdenní soutěž Go4WoT, která se odehrává na evropské sekci World of Tanks, kde můžete vyhrát nejen herní měnu - zlaťáky, ale také i reálné peníze. Proto neváhejte, sestavte tým a vrhněte se do bojů! Opět důrazně doporučuji přečíst pravidla, kde najdete vše potřebné.Mnozí z vás mají jistě v podvědomí stále se rozvíjející CZ/SK fan stránku World of Tanks, ať už se jedná o Facebookovou stránku, či fórum, vždy se zde dozvíte novinky ohledně ESL. Zároveň bychom chtěli serveru worldofwars.cz poděkovat za poskytnutí prostoru pro účely ESL sekce World of Tanks na jejich TeamSpeak 3 serveru, který je mezi CZ/SK komunitou World of Tanks velice rozšířen. Ať už budete chtít TS3 využít k hledání nových hráčů do týmu, využít ho u zápasů 7on7 jako takových, poradit se, nebo si jen popovídat, vždy najdete patřičné místnosti vyhrazené právě pro vás.

TeamSpeak3 server naleznete na adrese: ts1.wowp.czWorld of Tanks CZ/SK TeamSpeak Viewer


Do budoucna nás čeká ještě spousta práce, ale věřím, že CZ SK sekce World of Tanks bude pro nás i pro vás velkým přínosem. Tak neváhejte, zaregistrujte se do žebříčků a začněte bojovat!Váš Admin tým
DJKiller666, Monday, 15/10/12 12:16
 
comments (13)
 
 
to je dobře...přeji mnoho dobrých nápadů a vřelou a upřímnou vzájemnou spolupráci
tak at to dobře funguje :D
Tak hodně štěstí do začátku :P
Preju pevnou vuli vydrzet a nabizet kvalitni akce, hodne stesti kluci!
GLaHF týmům a vytrvalost adminům. Dobrá práce.
CechoSlovaci su na bojisku dobry hraci co som si vsimol.cize ak ma niekto zaujem pridam sa do klubu
Držte se :) A díky.
DepoSVK wrote:
CechoSlovaci su na bojisku dobry hraci co som si vsimol.cize ak ma niekto zaujem pridam sa do klubu


Klan ti nestačí? :P
Dobrá správa, tak držím palce.
Hodně štěstí a pevné nervy všem hráčům a adminům.
Zdravím,

je zde na esl.eu soutěž 3vs.3 medium do tieru VII. Bylo by možné zprovoznit i tuto soutěž, byť jen pro tréning?

Jinak držím palce a oceňuji snahu, která musela být velká.
Najdaj kjucííí, tady Orel - přepínám... :-)
Super, konečně tabulka pro české teamy!

Náš team, který je první v tabulce a druhý v evropské, hledá nové hráče!

http://tnt-elite.webnode.cz/
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed