I. EPS Kvalifikácia
Po spustení A-Series v CS:GO sme Vám sľubovali EPS a samozrejme kvalifikácie do tejto prestížnej ligy. A práve teraz oznamujeme prvý kvalifikačný turnaj v hre Counter-Strike: Global Offensive.
Prejdime teda rovno k veci.

Základné informácie


Miesto konania: Praha, Storm Club a SkillZone
Dátum: 07-08. 12. 2013
Počet tímov:8
Je Premium nutné?: Premium nie je nutné
Vstupné:Len pre divákov, bude upresnené

Na čo sa môžete tešiť?


Ako Česko-Slovenská pobočka ESL sme si pre Vás pripravili akciu ktorej formát môžete poznať z Nemeckej ESL ako Intel Friday Night. To znamená, menši podnik, komornejšia (ale o to viac kamarátska) atmosféra. Vaše obľúbené hry, hráči a možno aj administrátori. No tiež treba spomenúť nefalšovanú ESL Afterparty, ktorá sa bude konať zo soboty na nedeľu v priestoroch Storm Clubu.

Stream


Samozrejme nebude chýbať stream z miesta konania v podaní dvoch osvedčených dvojíc, MoOnTy & nefko; SAMONE & TomiQan. Prečo dve dvojice? Pretože na ESL vieme, že hlasivky našich, dovolím si povedať, zamestnancov sú dôležitejšie ako výdaje navyše!

Pred začiatkom kvalifikácie bude vydaná špeciálna novinka ohľadom nášho streamu!

Kde nájdem harmonogram, pozvané tímy atď?


Keďže pozvánky tímom v našej A-Series budem posielať tento týždeň (a tímy majú týždeň na to aby potvrdili svoju účasť), tak nemáme zoznam účastníkov, no obraz si môžete spraviť kliknutím sem.

A komu teda budeme odosielať pozvánky? Pozvánky budeme odosielať prioritne tímom, ktoré sú aktívne v našej 1. divízií A-Series. Pozvanie odosielame majiteľom tímu. Platia všeobecné pravidlá EPS. Ak sa v prvej divízií nenájde dostatočný počet tímov (osem), tak začneme odosielať pozvánky tímom v druhej divízií.A čo sa týka samotného harmonogramu, ten budú vedieť, zatiaľ, len účastníci, ktorí ho budú mať priložený v pozvánke. No nezúfajte, v novinke o streame bude harmonogram zverejnený. Čo Vám ale prezradím je to, že (pripúšťam) vďaka časovej náročnosti sme boli nútený presunúť časť turnaja do herne SkillZone. Čo znamená, že skupiny sa budú hrať v herni a v nedeľu sa budú hrať posledné zápasy na pódiu v Storm Clube.

A čo ceny


Nebojte, nezabudol som. V hre je viac ako 33 000,- CZK a jeden slot na EPS. A to len pre tento kvalifikačný turnaj a len pre CS:GO! Viac nájdete tu. (Neaktualizované)

Záverom


Viac o párty, harmonograme, streame, tímoch sa dozviete v príslušných novinkách ktoré budú tento mesiac postupne zverejňované.

Ak máte akúkoľvek otázku, neváhajte sa obrátiť na náš support, prípadne fórum.

Váš Admin tím
LaboTec, Sunday, 10/11/13 09:46
  Links
CS:GO 5on5 A-Series
CS:GO A-Series
 
comments (8)
 
 
Ako som písal, otázky buď mne na mail (pre tých čo majú môj mail) alebo supportom, alebo do fóra: http://www.esl.eu/czsk/aseries/forum/3106/31189/?lastvisit=1383568597
Nice ! :)
gl&hf
Chcem sa opýtať s ubytovaním to bude ako resp. Kedy bude vydaná novinka o tom :) aby sme sa vedeli zariadit
K.R.T.E.K. wrote:
Chcem sa opýtať s ubytovaním to bude ako resp. Kedy bude vydaná novinka o tom :) aby sme sa vedeli zariadit


Ohledne ubytovani bude vydana dalsi novinka.
y
1 edits
BroER wrote:
K.R.T.E.K. wrote:
Chcem sa opýtať s ubytovaním to bude ako resp. Kedy bude vydaná novinka o tom :) aby sme sa vedeli zariadit


Ohledne ubytovani bude vydana dalsi novinka.Ale uz b to mohlo byt :-))
takže nejaky infa koukal sem že konečně se to zaplnilo :))
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed