Slavic TrackMania League startuje!
Tým adminů EliteAdminRussia.TrackMania je velice šťasten, že vám může představit novou ESL ligu, která by měla být hlavním národním TM turnajem slovanských národů. Pro první sezónu to jsou národy Rusko, Ukraina, Česká rep. a Slovensko. VÍTEJTE v Slavic TrackMania League (STML 2009)!

Vedení turnaje, po dlouhých debatách, vynalezlo unikátní a nejvíce vyhovující systém pravidel pro tento typ ligového formátu. Hlavními body Ligy jsou:


Formát Ligy

 • Všechny týmy budou na základě svého skill-levelu rozděleny do 3 lig - Premier League (10 týmů), Second League (10 týmů) a Third League (20 týmů)
 • Délka Ligy - 9 týdnů (jeden zápas týdně) + 3/4 zápasy v playoff (netýka se všech týmu)
Premier League: Šampionem STML se stane tým, který dosáhne nejvyššího počtu bodů po 9-ti zápasech v Premier League (s největší pravděpodobností bude playoff – ve vývoji). Týmy, které budou na 9.-10. pozici v Premier-League spadnou do druhé ligy a týmy, které budou v pořadí 7.-8. budou hrát vyřazovací boje o záchranu v Premier League s týmy, které budou na 3.-4. místě v Second League.

Second League: Týmy, které se umístí na 1.-2. místě budou automaticky nasazeni do Premier League. Týmy mající 3.-4. pozici, budou hrát se 7.-8. týmem v Premierleague a vítěz každého páru dostane místo v Premier League. Týmy, které budou 7.-8. v Second league se utkají o záchranu místa s týmy umístěnými na 2.-3. místě v Third League. 9. a 10. týmy automaticky spadne do Third League.

Third League: Ve třetí lize budou 2 skupiny po 10-ti týmech. 2 týmy, které se umístí na prvním místě ve své skupině budou automaticky nasazeni do druhé ligy. 2.-3. týmy z každé skupiny se nejdříve utkají mezi sebou a poté, budou nasazeni proti týmům umístěným na 7.-8. místě v druhé lize.

Zde je malý obrázek, který zobrazuje jak to bude probíhat:


Struktura zápasů záleží na lize, ve které bude tým hrát:
Premier League - 2vs2, 3vs3 (5 různých hráčů na prvních dvou mapách),5vs5
2nd League - 2vs2, 3vs3 (4 různí hráči na prvních dvou mapách), 4vs4
3rd League - 2vs2, 2vs2 (3 různí hráči na prvních dvou mapách), 3vs3
Všechny mapy v 2vs2 se budou hrát do 5-ti bodů, ostatní (klasicky) do 7-mi bodů v modu TEAM.


Mapy

Mappack obsahuje 13 map - 4 mapy budou známy předem a budou se opakovat (A, B, C, D) + každý týden bude vydána nová mapa (1,2,3,4,5,6,7,8,9 ). V tomto případě bude kombinace map na každé kolo následující:
 • 1. kolo: A, B, 1
 • 2. kolo: C, 2, D
 • 3. kolo: 3, C, A
 • 4. kolo: B, D, 4
 • 5. kolo: D, 5, C
 • 6. kolo: 6, A, B
 • 7. kolo: A, C, 7
 • 8. kolo: B, 8, D
 • 9. kolo: 9, A, C
Stálý balíček (A,B,C,D) bude vydán 2-3 týdny před startem (1.únor) a zbylé mapy (1,2,3,4,5,6,7,8,9) budou vycházet vždy týden před zápasem.

Zde se můžete registrovat: Signup

Odkaz na download prvních dvou map zde: Stáhnout mapy

Přejeme hodně štěstí všem účastníkům!
Edgee, Sunday, 11/01/09 13:03
  Links
TMNF Teams Slavic TrackMania League Signup
 
comments (5)
 
 
=) zajimavéé
=) pool radši =D
Dik za preklad chlapi, rustina je trochu moc :D
vo fore bol preklad od zaciatku...len skoda, ze link nan bol tiez v rustine ;D
gl hf :p
omg, uz aby se jelo=D:)
 
 
 
Information:
 • info write comment not allowed