eXtReMe vs. Bryke
Contestants Parameters
 15.  12.

 eXtReMe
vs.
 Bryke
Status: closed
MatchID 22232122
Date Sunday 22 May 2011 21:00
Calculated Monday 23 May 2011 20:53
Match setup (enter result, reschedule)
Upload match media (screenshots, demos)
2 Minor Penalty  for  eXtReMe
    ( Oświadczenie przedmeczowe dodane po czasie )

2 Minor Penalty  for  Bryke
    ( Oświadczenie przedmeczowe dodane po czasie )

Result Media
2 : 0
eXtReMe wins !
Points +3 : 0
 
comments (4)
 
 
Z góry przepraszam, że nie zamieściłem raportu w czasie terminu, ale było to spowodowane moim wyjazdem na FIWC, prosiłbym jeżeli można o nie dawanie punktów karnych. Czeka mnie ciężki mecz z Extremem. Ostatni raz graliśmy bardzo dawno temu i nie wiem czego mogę się spodziewać po przeciwniku. Myślę, że czekają nas bardzo interesujące spotkania. Życzę powodzenia mojemu przeciwnikowi.
Oświadczenie przedmeczowe:

Ja również przepraszam za spóźnione oświadczenie ale dopiero co wróciłem z Kortowiady. Czeka mnie ciężki mecz z Bryke, jednak nie ma łatwych meczów także nastawienie jest bojowe bo bardzo potrzebne są mi punkty. Myślę, że będą to ciekawe mecze i pełne emocji. Życzę powodzenia!

Używam wildcarda bo niestety nie dam rady dziś zagrać, także mecz zagramy jutro o 21. Z góry przepraszam za utrudnienia.
Niestety dzisiaj mój przeciwnik okazał się lepszy. Nie był to mój dzień. Nie mogłem nic zrobić na boisku za to przeciwnik zagrał bardzo dobrze w obronie co było kluczem do zwycięstwa. Gratuluje i życzę powodzenia dalej
Oświadczenie pomeczowe:

I stało się zdobyłem swoje pierwsze 3 pkt. Oba mecze były wyrównane i każdy z nas mógł wygrać, jednak to ja wykorzystałem swoje szanse dzięki czemu wygrałem. Swojemu przeciwnikowi mogę życzyć powodzenia w następnych meczach i więcej szczęścia. Pozdrawiam!
 
 
 
Information:
  • info write comment not allowed